Povezane vesti

Besplatni koncerti, predstave, radionice, sportski turniri, izleti za mioničku decu u okviru Dečje nedelje

Besplatni koncerti, predstave, radionice, sportski turniri, izleti za mioničku decu u okviru Dečje nedelje

Valjevska posla pre 1 sat
Ovogodišnja Dečija nedelja počinje 7. oktobra i trajaće do 11. oktobra, a pod sloganom “Ja sam dete imam plan: tolerancija i ljubav za svaki dan”. Pod pokroviteljstvom opštine Mionica organizovan je sadržajan program za mioničku decu… »
Dečija nedelja od 7. do 13. oktobra pod sloganom „Ja sam dete, imam plan. Tolerancija i ljubav za svaki dan“ u Nišu

Dečija nedelja od 7. do 13. oktobra pod sloganom „Ja sam dete, imam plan. Tolerancija i ljubav za svaki dan“ u Nišu

Gradski portal 018 pre 1 sat
Povodom Dečije nedelje koja se obeležava od 7. do 13. oktobra pod sloganom „Ja sam dete, imam plan. Tolerancija i ljubav za svaki dan“, Pozorište lutaka je pripremilo raznovrstan program. Učenici osnovnih škola gledaće predstavu „Mala ljubavna… »
Obeležavanje Dečije nedelje u centru Niša - predstave, radionice, muzički i plesni program

Obeležavanje Dečije nedelje u centru Niša - predstave, radionice, muzički i plesni program

Južne vesti pre 4 sati
Od ponedeljka, 7. oktobra, do nedelje, 13. oktobra na Trgu kralja Milana biće održan raznovrstan program namenjen najmlađima. Najavljeni su nastupi horova, plesnih grupa, kulturno-umetniških društava, predstave, zanimljive radionice i muzički… »

Vesti dana »