Povezane vesti

Milanović: Nije mi bila namera da Plenkovića prdedstavi kao „papka”

Milanović: Nije mi bila namera da Plenkovića prdedstavi kao „papka”

Politika pre 51 minuta
ZAGREB – Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da svima treba da bude jasno da se NATO direktno uključuje u rat i da će se tek videti ko su debili i poručio da bi i on premijera Andreja Plenkovića mogao da pita koji je njegov dil sa… »
Nastavlja se "rat" na relaciji Milanović-Plenković: Nije mi bila namera da ga prdedstavim kao "papka"

Nastavlja se "rat" na relaciji Milanović-Plenković: Nije mi bila namera da ga prdedstavim kao "papka"

Euronews pre 26 minuta
Hrvatski predsednik Zoran Milanović izjavio je danas da svima treba da bude jasno da se NATO direktno uključuje u rat i poručio da bi i on premijera Andreja Plenkovića mogao da pita koji je njegov dogovor sa Ukrajinom. Milanović je to rekao u… »
Plenković udario na Milanovića: "Zanima me kakav dil ima sa Putinom"

Plenković udario na Milanovića: "Zanima me kakav dil ima sa Putinom"

Večernje novosti pre 3 sata
HRVATSKI premijer Andrej Plenković izjavio je danas u Gospiću da ga zanima, kako je rekao, kakav "dil" šef države Zoran Milanović ima sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Foto: EPA Sve u vezi sa Milanovićem mu izgleda zabrinjavajuće i tvrdi… »
Plenković: Zanima me kakav dil Milanović ima sa Putinom

Plenković: Zanima me kakav dil Milanović ima sa Putinom

Vesti online pre 4 sati
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas u Gospiću da ga zanima, kako je rekao, kakav dil šef države Zoran Milanović ima sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Sve u vezi sa Milanovićem mu izgleda zabrinjavajuće, rekao je Plenković… »
Plenković: Zanima me kakav dil Milanović ima sa Putinom

Plenković: Zanima me kakav dil Milanović ima sa Putinom

Euronews pre 4 sati
Hrvatski premijer Andrej Plenković izjavio je danas u Gospiću da ga zanima, kako je rekao, kakav "dil" šef države Zoran Milanović ima sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Sve u vezi sa Milanovićem mu izgleda zabrinjavajuće, rekao je… »

Vesti dana »