Povezane vesti
Rumunija dobija 920 miliona dolara pozajmice od SAD za kupovinu naoružanja
Radio sto plus 04.10.2024
Posle Poljske, Rumunija je druga zemlja istočnog krila NATO koja dobija specijalizovanu pozajmicu jer modernizuje vojsku sa osloncem na SAD kroz nabavke vredne više milijardi evra. Sa Vašingtonom je ugovorena kupovina tenkova Abrams i zajednička… »
Rumunija dobija 920 miliona dolara pozajmice od SAD za kupovinu naoružanja
Novi magazin 04.10.2024
Američki Stejt Department odobrio je pozajmicu od 920 miliona dolara Vladi Rumunije za modernizaciju vojske i "jačanje istočnog krila NATO", preneo je danas portal Balkanska bezbednosna mreža. Posle Poljske, Rumunija je druga zemlja istočnog krila NATO… »
Vesti dana »

Zaječar pod opsadom: Jake snage policije obezbeđuju održavanje konstitutivne sednice, u sali zbog tenzija angažovano i privatno obezbeđenje
RINA pre 25 minutajoš 33 povezane

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima i raketama, sa višestrukim žrtvama i štetom na istoku i jugu
Naslovi.ai pre 16 minutajoš 35 povezanih