Povezane vesti

Potresno! Gde mi je drug, tu mu je bila kuća: Dečak kroz ruševine traži najboljeg prijatelja! (video, foto)

Potresno! Gde mi je drug, tu mu je bila kuća: Dečak kroz ruševine traži najboljeg prijatelja! (video, foto)

Kurir pre 2 sata
Potresne scene u BiH! Reporteri portala Bljesak.info, u stravičnim prizorima koji su ih zatekli na području Jablanice gde su se probijali peške, svedoče da im je najšokantniji bio susret sa dečakom, usamljenim među ruševinama. O onome što je… »
Sami među ruševinama: Potresan susret novinara i dečaka u Jablanici od kojeg polaze suze

Sami među ruševinama: Potresan susret novinara i dečaka u Jablanici od kojeg polaze suze

Nova pre 4 sati
: Reporteri portala Bljesak.info, u stravičnim prizorima koji su ih zatekli na području Jablanice gde su se probijali peške, svedoče da im je najpotresniji bio susret sa dečakom, sami među ruševinama onoga što je nekada bilo selo i njegov dom… »
Scena iz Jablanice od koje bi i kamen zaplakao, dečak na ruševinama traži prijatelja: "Ne znam gde je..."

Scena iz Jablanice od koje bi i kamen zaplakao, dečak na ruševinama traži prijatelja: "Ne znam gde je..."

Telegraf pre 4 sati
"Ne znam gde je..." Slika govori više od reči. Ali, nema tih reči kojima se može opisati trag koji su poplave i klizišta ostavili za sobom, nemoć koja kao da visi umesto ljudskih ruku koje nisu mogle zaustaviti silu niti mogu raščistiti ono što… »

Vesti dana »