Povezane vesti

"Prvi put me pretukao u 4. mesecu trudnoće": Srpska manekenka optužila partnera da ju je maltretirao i oduzeo sina

"Prvi put me pretukao u 4. mesecu trudnoće": Srpska manekenka optužila partnera da ju je maltretirao i oduzeo sina

Mondo pre 1 sat
Sandra Obradović svojevremeno je bila na svih naslovnicama kada je nevenčanog supruga prijavila za nasilje u porodici. Manekenka i bivša učesnica "Farme" Sandra Obradović više puta se našla u centru skandala zbog svog privatnog života. Ona je u… »
"Prvi put me je pretukao u četvrtom mesecu trudnoće" Bivša rijaliti učesnica prošla kroz pakao, progovorila o suprugu…

"Prvi put me je pretukao u četvrtom mesecu trudnoće" Bivša rijaliti učesnica prošla kroz pakao, progovorila o suprugu…

Kurir pre 4 sati
Manekenka i bivša učesnica " Farme" Sandra Obradović proživela je pravi pakao. Naime, nevenčani suprug V. B. više puta ju je tukao, a i kako se navodilo, oduzeo njihovog sedmomesečnog sina Andreja. Ona je scvojevremeno govorila o tome i tada… »
"Zbog batina sam završavala u bolnici": Manekenka optužila partnera da ju je maltretirao u trudnoći i oduzeo sina - Usledio…

"Zbog batina sam završavala u bolnici": Manekenka optužila partnera da ju je maltretirao u trudnoći i oduzeo sina - Usledio…

Blic pre 5 sati
Bivša manekenka Sandra Obradović 2020. godine prijavila je tadašnjeg partnera za nasilje. Sandra je tada partnera optužila da ju je navodno maltretirao u trudnoći zbog čega je mogla da izgubi bebu, kao i da joj je oduzeo sina. - Dok smo se… »

Vesti dana »