Povezane vesti

Kapiten Zvezde se oglasio posle izjave predsednika države: "Meni to ne sme da se dogodi..."

Kapiten Zvezde se oglasio posle izjave predsednika države: "Meni to ne sme da se dogodi..."

Sportske.net pre 4 sati
Izjava kapitena Crvene zvezde Uroša Spajića posle utakmice protiv Intera je stigla i do predsednika države o čemu ste mogli da čitate OVDE. Posle svega toga, makar za trenutak Uroš Spajić je osetio potrebu da se oglasi. Učinio je to putem… »
Ako sam ja problem u Zvezdi, onda problema nema! Kapiten reagovao na Instagramu zbog jedne izjave

Ako sam ja problem u Zvezdi, onda problema nema! Kapiten reagovao na Instagramu zbog jedne izjave

Mondo pre 4 sati
Uroš Spajić se oglasio na Instagramu zbog izjave koju je dao posle meča sa Interom. Crvena zvezda je u drugom kolu Lige šampiona doživela ubedljiv poraz od Intera u Milanu (4:0). Srpski tim je pao na stadionu "Đuzepe Meaca" i to je većinu golova… »
Ponovo se oglasio Uroš Spajić zbog meča sa Interom: "Treći gol je samo moja krivica, ako sam ja problem..."

Ponovo se oglasio Uroš Spajić zbog meča sa Interom: "Treći gol je samo moja krivica, ako sam ja problem..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od Intera u Milanu sa 4:0, u okviru drugog kola ligaške faze Lige šampiona. Utisak je da su crveno-beli praktično "poklonili" golove rivalu, s obzirom na to da su konkretne greške u defanzivi… »

Vesti dana »