Povezane vesti

Haos i verbalni rat se nastavlja, Jasikevičijus odbrusio Barcokasu: "Opet me uči kako da treniram tim..."

Haos i verbalni rat se nastavlja, Jasikevičijus odbrusio Barcokasu: "Opet me uči kako da treniram tim..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Košarkaši Fenerbahčea pobedili su Olimpijakos 82:71 u meču 1. kola Evrolige odigranom u Istanbulu, a treneri dva tima Šarunas Jesikevičijus i Jorgos Barcokas žestoko su se sukobili. Srećom, košarkaši su reagovali i razdvojili… »
Umalo tuča trenera u Evroligi: Jasikevičijus podigao prst i počeo da viče, Barcokas poludeo (video)

Umalo tuča trenera u Evroligi: Jasikevičijus podigao prst i počeo da viče, Barcokas poludeo (video)

Mondo pre 5 sati
Malo je nedostajalo da dođe do tuče između Jasikevičijusa i Barcokasa posle utakmice. Uzavrele strasti posle utakmice i to između trenera! Fenerbahče je pobedio Olimpijakos (82:71) u Evroligi, a onda je došlo do verbalnog sukoba između dvojice… »
Zbog čega su „zaratili“ Jasikevičijus i Barcokas?

Zbog čega su „zaratili“ Jasikevičijus i Barcokas?

Sport klub pre 4 sati
Kada igraju Fenerbahče i Olimpijakos tenzije su na visokom nivou – bilo da se igra u Pireju ili azijskom delu Istanbula. Tako je bilo i u petak u “Ulker areni”, gde je žuto-plavi tim slavio rezultatom 82:71. Napetost je eskalirala po završetku… »
Barcokas zagrmeo posle sukoba sa Jasikevičijusom: "Napao me, a pružio sam mu ruku..."

Barcokas zagrmeo posle sukoba sa Jasikevičijusom: "Napao me, a pružio sam mu ruku..."

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Košarkaši Fenerbahčea pobedili su Olimpijakos 82:71 u meču 1. kola Evrolige odigranom u Istanbulu, a treneri dva tima Šarunas Jesikevičijus i Jorgos Barcokas žestoko su se sukobili. Srećom, košarkaši su reagovali i razdvojili… »
Haos i umalo tuča Jasikevičijusa i Barcokasa: Bivši igrač Partizana razdvajao trenere Olimpijakosa i Fenera!

Haos i umalo tuča Jasikevičijusa i Barcokasa: Bivši igrač Partizana razdvajao trenere Olimpijakosa i Fenera!

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Košarkaši Fenerbahčea pobedili su Olimpijakos 82:71 u meču 1. kola Evrolige odigranom u Istanbulu, a sam duel obeležio je sukob trenera dva tima Šarunasa Jesikevičijusa i Jorgosa Barcokasa. Naime, posle neizvesnog duelam na kraju je… »

Vesti dana »