Povezane vesti

Bajden: Ne smatram da Netanjahu pokušava da utiče na izbore

Bajden: Ne smatram da Netanjahu pokušava da utiče na izbore

Blic pre 1 sat
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da ne smatra da izraelski premijer Benjamin Netanjahu pokušava da utiče na predsedničke izbore u SAD, kao što to tvrde demokrate. "Da li pokušava da utiče na izbore, ne znam, ali ne računam na to"… »
Mesec dana pre predsedničkih izbora, Bajden zabrinut da glasanje neće biti 'mirno'

Mesec dana pre predsedničkih izbora, Bajden zabrinut da glasanje neće biti 'mirno'

Beta pre 4 sati
Mesec dana pre američkih predsedničkih izbora, predsednik Džozef Bajden je u petak izrazio zabrinutost zbog rizika da glasanje ne bude "mirno" zbog ponašanja republikanskog kandidata Donalda Trampa. "Stvari koje je Tramp rekao i stvari koje je rekao… »
Bajden: Da sam Izrael, razmišljao bih o drugim opcijama osim napada na iranska naftna polja

Bajden: Da sam Izrael, razmišljao bih o drugim opcijama osim napada na iranska naftna polja

Blic pre 3 sata
Predsednik SAD Džo Bajden izjavio je danas da bi razmislio o alternativama napadima na iranska naftna polja da je na mestu Izraela, dodajuci da misli da Izrael još nije zaključio kako da odgovori Iranu. - Izraelci nisu zaključili šta će da urade u… »
Bajden: Uveren sam da će izbori biti slobodni i pošteni, ali nisam siguran da će biti mirni

Bajden: Uveren sam da će izbori biti slobodni i pošteni, ali nisam siguran da će biti mirni

Danas pre 6 sati
Američki predsednik Džo Bajden izjavio je danas da je uveren da će predstojeći predsednički izbori biti „slobodni i pošteni“, ali nije siguran da će biti „mirni“. Stvari koje Donald Tramp govori i stvari koje je govorio prošli put kada… »

Vesti dana »