Povezane vesti

Katastrofalne poplave u BiH: Potraga za pet porodica u Jablanici

Katastrofalne poplave u BiH: Potraga za pet porodica u Jablanici

NIN pre 1 sat
U katastrofalnim poplavama koje su pogodile Bosnu i Hercegovinu poginulo je najmanje 16 osoba, dok se desetine njih vodi kao nestalo. Najteža situacija je u opštinama Jablanica, Konjic, Kiseljak, Fojnica, Kreševo, Drvar. Najteža situacija je u… »
Najmanje 21 osoba poginula u katastrofalnim poplavama BiH

Najmanje 21 osoba poginula u katastrofalnim poplavama BiH

SEEbiz pre 1 sat
JABLANICA - Teško je stanje u poplavljenim područjima na sjeveru Hercegovine i u središnjoj Bosni, najmanje 21 osoba izgubila je život u poplavama, a najmanje 16 osoba s područja sjeverne Hercegovine trenutačno se vodi nestalima nakon što je… »
"Bila sam s detetom na minaretu, jedva smo se spasili": Supruga imama u Jablanici opisala jezive detalje skakanja u vodu

"Bila sam s detetom na minaretu, jedva smo se spasili": Supruga imama u Jablanici opisala jezive detalje skakanja u vodu

Mondo pre 2 sata
Amra Jahić, supruga imama iz Donje Jablanice opisala je trenutke kada je voda nadolazila. Amra Jahić, supruga imama Donje Jablanice, sa svojom porodicom preživela je strahote kada je vodena bujica preplavila i njihovu kuću. Svet je obišla fotografija… »
Voda je došla do tavana, skočila sam i plivala sa detetom: Porodica imama iz Donje Jablanice jedva preživela

Voda je došla do tavana, skočila sam i plivala sa detetom: Porodica imama iz Donje Jablanice jedva preživela

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Amra Jahić, supruga imama Donje Jablanice, sa svojom porodicom preživela je strahote kada je vodena bujica preplavila i njihovu kuću. Svet je obišla fotografija džamije koja je u potpunosti u vodi, samo deo munare nije. Baš na munari… »
Ova slika poplave u Jablanici je obišla ceo svet: Džamija pod vodom, ljudi plivali do nje, samo jedan deo viri

Ova slika poplave u Jablanici je obišla ceo svet: Džamija pod vodom, ljudi plivali do nje, samo jedan deo viri

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Ceo region, ali i svet u petak su obišle katastrofalne slike iz Bosne i Hercegovine, koju su pogodile razorne poplave. Najteža situacija je u Donjoj Jablanici, gde je poginuo i nestao veliki broj ljudi, dok su brojne kuće uništene… »

Vesti dana »