Povezane vesti

Pobedila predstava Jasne Žmak: Dodelom nagrada završen 58.Bitef

Pobedila predstava Jasne Žmak: Dodelom nagrada završen 58.Bitef

Večernje novosti pre 48 minuta
GRAN pri „Mira Trailović“ 58.Bitefa pripao je predstavi This is my truth,tell me yours Jasne Žmak (hrvatsko – slovenačka koprodukcija), Specijalnu nagradu „Jovan Ćirilov“ dobile su slovenačka predstava „Seksualno vaspitanje II :Borba“… »
Milo Rau laureat „Politikine” nagrade na Bitefu

Milo Rau laureat „Politikine” nagrade na Bitefu

Politika pre 2 sata
Milo Rau, reditelj evropskog ranga ovogodišnji je dobitnik „Politikine” nagrade za najbolju režiju na sinoć završenom 58. Bitefu. Priznanje mu je pripalo za režiju predstave „Antigona u Amazonu” gradskog pozorišta NTGent iz Belgije. Milo Rau… »
Gran pri na Bitefu za Jasnu Žmak: Najbolja predstava po odluci žirija "This is my truth, tell me yours"

Gran pri na Bitefu za Jasnu Žmak: Najbolja predstava po odluci žirija "This is my truth, tell me yours"

Kurir pre 4 sati
Gran pri "Mira Trailović" 58. Bitefa dobila je hrvatska autorka Jasna Žmak za predstavu „this is my truth, tell me yours“. Festival je završen 4. oktobra ceremonijom proglašenja nagrada koje je dodelio međunarodni žiri. Njim je predsedavala… »
Gran pri 58. Bitefa Jasni Žmak za predstavu „this is my truth, tell me yours“, a koga je nagradila publika?

Gran pri 58. Bitefa Jasni Žmak za predstavu „this is my truth, tell me yours“, a koga je nagradila publika?

Danas pre 7 sati
Ovogodišnje 58 izdanje Bitefa, svečano je završeno sinoć ceremonijom proglašenja nagrada koje je dodelio međunarodni žiri. Njim je predsedavala francuska rediteljka i autorka Marin Man, a činile su ga i glumice Jelena Stupljanin i Tihana Lazović… »

Vesti dana »