Povezane vesti

Pevači apeluju na pomoć ugroženima u poplavama u Bosni i Hercegovini: "Ovo je strašno..." FOTO

Pevači apeluju na pomoć ugroženima u poplavama u Bosni i Hercegovini: "Ovo je strašno..." FOTO

B92 pre 1 sat
Mnoge javne ličnosti su izrazile saučešće porodicama žrtava katastrofalnih poplava u Bosni i Herecegovini, a pevači masovno otkazuju koncerte. Katastrofalne poplave koje su pogodile Jablanicu, Konjic, Kiseljak, Fojnicu i Kreševo odnele su su, prema… »
Dara otišla u Bosnu, ali nije želela da održi koncert zbog žrtava poplave: "Ja sam čovek koji ima duše i ljudskosti, ne…

Dara otišla u Bosnu, ali nije želela da održi koncert zbog žrtava poplave: "Ja sam čovek koji ima duše i ljudskosti, ne…

Blic pre 2 sata
Pevačica Dara Bubamara imala je zakazan koncert u Bosni i Hercegovini, gde su ovih dana katastrofalne poplave, koje su odnele najmanje deset života. Iz poštovanja žrtvama i njihovim porodicama Dara je otkazala nastup u Bosni. - Htela bih da vas… »
"Kao čovek koji ima dušu, jednostavno ne mogu to" Dara Bubamara se oglasila povodom poplava u BiH, potresnom porukom i gestom…

"Kao čovek koji ima dušu, jednostavno ne mogu to" Dara Bubamara se oglasila povodom poplava u BiH, potresnom porukom i gestom…

Kurir pre 4 sati
Velike poplave pogodile su tokom noći između četvrtka i petka južne delove Bosne i Hercegovine. Veliki broj ljudi je stradao, a pevačica Dara Bubamara se tim povodom oglasila. Brojni poznati pevači otkazali su koncerte i nastupe u Bosni i… »
Mirza Selimović prošao kroz težak period, a sad mu je poplavljena zemlja: Pevač apelovao za pomoć i otkazao nastupe

Mirza Selimović prošao kroz težak period, a sad mu je poplavljena zemlja: Pevač apelovao za pomoć i otkazao nastupe

Blic pre 15 sati
Pevač Mirza Selimović iza sebe ima težak životni period. Naime, on je maja ove godine ostao bez majke, što je samo po sebi ogroman gubitak. Sada su nažalost, strašne poplave u BiH odnele mnogo ljudskih života i napravile veliku materijalnu štetu… »
Zdravko Čolić poslao pomoć žrtvama poplava u bih: Pevač pokazao humanost na delu

Zdravko Čolić poslao pomoć žrtvama poplava u bih: Pevač pokazao humanost na delu

Blic pre 17 sati
Zdravko Čolić, najveća muška balkanska zvezda, pomogao je unesrećenim u katastrofalnim poplavama koje su pogodile Bosnu i Hercegovinu, poslavši kamion vode. Deo paketa već je stigao u sabirni centar, pišu mediji iz "Bosne i Hercegovine". Čolić… »

Vesti dana »