Povezane vesti
Prijem za učesnike festivala „Balkan širi kolo kraj Timoka“
Glas Zaječara 05.10.2024
U sali Skupštine grada Zaječara organizovan je prijem za predstavnike kulturno-umetničkih društava, učesnike drugog Međunarodnog Balkanskog festivala folklora „Balkan širi kolo kraj Timoka“. Prisutnima se obratio gradonačelnik Zaječara Boško Ničić, koji… »
Počeo drugi Međunarodni Balkanski festival folklora ,,Balkan širi kolo kraj Timoka“
Glas Zaječara 05.10.2024
Pod pokroviteljstvom grada Zaječara, na Trgu oslobođenja u našem gradu juče je počeo drugi Međunarodni Balkanski festival folklora ,,Balkan širi kolo kraj Timoka“. Tokom dvodnevnog trajanja festivala učestvovaće oko 80 kulturno umetničkih društava iz… »
Vesti dana »

"Putin ne može da preživi da izgubi rat, a Zelenski kraj rata": Bliži se sastanak Trampa i ruskog lidera, naši analitičari: Jedno je sigurno - Ukrajina će biti žrtvovana!
Blic pre 7 satijoš 2 povezane

Vozači sa probnom dozvolom ne mogu da voze svaki automobil: Ovo je spisak dozvoljenih, a ko krši pravilo, kazne idu do 80.000 dinara
Blic pre 8 satijoš 1 povezana

"Sastajem se s Putinom vrlo brzo, Zelenski neka se spremi da potpiše": Tramp upravo najavio razmenu teritorija: "Lokacija će mnoge usrećiti"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Jedan mladić oslobođen, drugi zadržan u pritvoru nakon incidenta na festivalu u Severnoj Mitrovici
Danas pre 6 satijoš 1 povezana