Povezane vesti

"Optužila me je da sam manijak, napala me je nakon raskida!" Baka Prase izneo šok detalje nakon ljubavnog brodoloma sa Anjom…

"Optužila me je da sam manijak, napala me je nakon raskida!" Baka Prase izneo šok detalje nakon ljubavnog brodoloma sa Anjom…

Kurir pre 3 sata
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase raskinuo je vezu sa influenserkom Anjom Bla, a od tada ne prestaju da javno iznose uvrede i pretnje. Jutjuber je odlučio da otvoreno progovori o njihovom raskidu i iznese u javnost detalje odnosa sa bivšom… »
"Samo da se zna, sve je bilo saglasno": Baka Prase u lajvu pričao o Emi Radujko, slala mu poruke i pričala da je manijak

"Samo da se zna, sve je bilo saglasno": Baka Prase u lajvu pričao o Emi Radujko, slala mu poruke i pričala da je manijak

Mondo pre 3 sata
Bogdan Ilić snimio video u kojem otkriva da mu je Ema Radujko poslala poruku, ali i da je Anja Bla ne podnosi. Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase stavio je tačku na vezu sa influenserkom Anjom Bla, a njihov odnos izazvao je opšti haos na… »
"Optužila me je da sam manijak": Pevačica napala Baku Praseta nakon raskida, prvi put progovorio o ovome: "Anja je ne…

"Optužila me je da sam manijak": Pevačica napala Baku Praseta nakon raskida, prvi put progovorio o ovome: "Anja je ne…

Blic pre 3 sata
Jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase stavio je tačku na vezu sa influenserkom Anjom Bla, a njihov odnos izazvao je opšti haos na društvenim mrežama. Baka Prase otvoreno je govorio o njihovom raskidu i odnosu u svojim uključenjima, te je… »

Vesti dana »