Povezane vesti

"Bilo je suza radosnica": Oglasila se Ljiljana Dragutinović nakon što joj je Kilibarda rodila unuku: "Mama i beba su dobro…

"Bilo je suza radosnica": Oglasila se Ljiljana Dragutinović nakon što joj je Kilibarda rodila unuku: "Mama i beba su dobro…

Blic pre 29 minuta
Voditeljka Marija Kilibarda i njen partner Branislav Vučelić dobili su ćerku kojoj su dali ime Senja. Marijina svekrva, glumica Ljiljana Dragutinović oglasila se za "Blic" nakon što je dobila unuku. "Mama je dobro, beba je dobro, čula sam se sa… »
Porodila se Marija Kilibarda: Voditeljka na svet donela naslednicu, ponosni roditelji izabrali ime sa posebnim značenjem

Porodila se Marija Kilibarda: Voditeljka na svet donela naslednicu, ponosni roditelji izabrali ime sa posebnim značenjem

Svet & Skandal pre 2 sata
Porodila se Marija Kilibarda, stigla naslednica predivnog imena Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet donela devojčicu. Marija i njen partner Bane Vučelić su naslednici dali ime Senja. Photo: Amir Hamzagic/ATAImages Senja je žensko ime za… »
Ovo je suprug Marije kilibarde s kojim je dobila ćerku! Ne eksponira se u javnosti, a voditeljki je velika podrška: "On mi je…

Ovo je suprug Marije kilibarde s kojim je dobila ćerku! Ne eksponira se u javnosti, a voditeljki je velika podrška: "On mi je…

Kurir pre 3 sata
Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet donela devojčicu kojoj su ona i njen izabranik Bane Vučelić dali ime Senja. Inače, Marija Kilibarda je već četiri godine u skladnoj vezi sa Banetom, sinom naše glumice Ljiljane Dragutinović… »
Ko je Bane Vučelić sa kojim je Kilibarda dobila ćerku: Ne eksponira se u javnosti, a voditeljki je velika podrška: "On mi…

Ko je Bane Vučelić sa kojim je Kilibarda dobila ćerku: Ne eksponira se u javnosti, a voditeljki je velika podrška: "On mi…

Blic pre 4 sati
Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet donela devojčicu kojoj su ona i njen izabranik Bane Vučelić dali ime Senja, saznaje Blic. Inače, Marija Kilibarda je već četiri godine u skladnoj vezi sa Banetom, sinom naše glumice Ljiljane… »
Porodila se Marija Kilibarda: Evo koje neobično ime je voditeljka izabrala za ćerku!

Porodila se Marija Kilibarda: Evo koje neobično ime je voditeljka izabrala za ćerku!

Svet plus pre 4 sati
Poznata voditeljka Marija Kilibarda nedavno je dočekala svoje prvo dete, devojčicu koju su ona i njen partner Bane Vučelić odlučili da nazovu Senja. Ovo ime nije samo neobično, već nosi i lepo značenje. Naime, Senja potiče od grčke reči… »
Blic saznaje! Porodila se Marija Kilibarda Voditeljka na svet donela devojčicu, evo koje su ime izabrali

Blic saznaje! Porodila se Marija Kilibarda Voditeljka na svet donela devojčicu, evo koje su ime izabrali

Blic pre 4 sati
Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet donela devojčicu, saznaje Blic. Marija i njen partner Bane Vučelić su naslednici dali ime Senja. Senja je žensko ime za koje se smatra da je izvedeno od imena Ksenija, grčkog porekla. Ime je nastalo… »
Porodila se Marija Kilibarda: Srpska voditeljka na svet donela devojčicu, roditelji izabrali neobično ime

Porodila se Marija Kilibarda: Srpska voditeljka na svet donela devojčicu, roditelji izabrali neobično ime

Mondo pre 4 sati
Voditeljka Marija Kilibarda porodila se danas, prenose domaći mediji. Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet donela devojčicu. Marija i njen partner Bane Vučelić su naslednici dali ime Senja. Senja je žensko ime za koje se smatra da je… »
Porodila se Marija Kilibarda! Voditeljka rodila devojčicu, evo koje ime joj je dala!

Porodila se Marija Kilibarda! Voditeljka rodila devojčicu, evo koje ime joj je dala!

Kurir pre 4 sati
Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet donela devojčicu. Marija i njen partner Bane Vučelić su naslednici dali prelepo, ali specifično ime, Senja. Senja je žensko ime za koje se smatra da je izvedeno od imena Ksenija, grčkog porekla. Ime… »
"Čula sam se sa marijom, poslala mi je fotografiju bebe" Oglasila se ponosna baka i otkrila kako se voditeljka oseća: Veselje…

"Čula sam se sa marijom, poslala mi je fotografiju bebe" Oglasila se ponosna baka i otkrila kako se voditeljka oseća: Veselje…

Kurir pre 4 sati
Voditeljka Marija Kilibarda porodila se i na svet doneća devojčicu, kojoj su roditelji dali ime Senja. Ona i njen partner Branislav Vučelić presrećni su zbog prinove, a glumica Ljiljana Dragutinović, Banetova majka, oglasila se za Kurir i otkrila… »

Vesti dana »