Povezane vesti

Rade sklonjen zbog toga šta je pričao o zvezdi: Evo zasto Sarajlija više neće da komentariše crveno-bele!

Rade sklonjen zbog toga šta je pričao o zvezdi: Evo zasto Sarajlija više neće da komentariše crveno-bele!

Hot sport pre 2 sata
Rade jasno otrkio šta se dešavalo! Bivši fudbaler, a sada najčuveniji stručni konsultant RTS-a za mnoge utakmice, Rade Bogdanović gostovao je na TV Prva gde je govorio o mnogim temama. Svakako nezaobliazna tema je Crvena zvezda koja je odigrala dva… »
Bogdanović bez dlake na jeziku:“Klub na ivici propasti, ni Milošević nema čarobni štapić“!

Bogdanović bez dlake na jeziku:“Klub na ivici propasti, ni Milošević nema čarobni štapić“!

Hot sport pre 2 sata
Rade bez pardona o stanju unutar Partizana! Bivši fudbaler, a sada najčuveniji stručni konsultant RTS-a za mnoge utakmice, Rade Bogdanović gostovao je na TV Prva gde je govorio o mnogim temama. I ponovo, bio je oštar kada se dotakao kluba iz Humske… »
"Zamerio sam se Zvezdi, pa su me sklonili": Rade Bogdanović otkrio šta mu nisu oprostili!

"Zamerio sam se Zvezdi, pa su me sklonili": Rade Bogdanović otkrio šta mu nisu oprostili!

Mondo pre 4 sati
Nekadašnji fudbaler Rade Bogdanović tvrdi da je Zvezda uticala na odluku da više ne analizira utakmice crveno-belih. Fudbaleri Crvene zvezde ove sezone igraju u Ligi šampiona, a iako voli da izloži svoje mišljenje o svim fudbalskim temama… »
Rade Bogdanović nahvalio Vlahovića, pa otkrio zašto nije na spisku reprezentacije i okrivio Piksija za to

Rade Bogdanović nahvalio Vlahovića, pa otkrio zašto nije na spisku reprezentacije i okrivio Piksija za to

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Bivši fudbaler, a sada stručni konstultant RTS-a za komentarisanje utakmica, Rade Bogdanović, bio je gost jutarnjeg programa na Prvoj televiziji, gde je pričao o mnogim temama. Jedna od njih bila je i reprezentacija Srbije, koja će… »
Rade Bogdanović otkrio zašto više ne komentariše Zvezdu: "Zamerio sam se, zbog ovoga su me sklonili"

Rade Bogdanović otkrio zašto više ne komentariše Zvezdu: "Zamerio sam se, zbog ovoga su me sklonili"

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Bivši fudbaler, a sada stručni konsultant RTS-a za mnoge utakmice, Rade Bogdanović, gostovao je na TV Prva, gde je pričao o mnogim temama. Dotakao se reprezentacije i odnosa između Dušana Vlahovića i selektora Dragana Stojkovića… »
Rade Bogdanović opleo po Partizanu: "Fali im domaćin, da bar ofarbaju onu ogradu"

Rade Bogdanović opleo po Partizanu: "Fali im domaćin, da bar ofarbaju onu ogradu"

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Nekadašnji fudbaler, a danas mnogima omiljeni stručni komentator sa RTS-a, Rade Bogdanović, poznat je u javnosti kao neko ko bez dlake na jeziku priča o svim dešavanjima u našem fudbalu. Tako je bez ustručavanja pričao o… »
Rade Bogdanović: "Partizan daje milione za igrače iz izbegličkog centra, biće gori nego Hajduk!"

Rade Bogdanović: "Partizan daje milione za igrače iz izbegličkog centra, biće gori nego Hajduk!"

Sportske.net pre 5 sati
On je posle Crvene zvezde govorio i o aktuelnom stanju u Partizanu. "Partizan će biti gori nego Hajduk! Partizanu fali domaćin. Da makar radnici ofarbaju ogradu onu jer vam ne trebaju milioni da sve bude uredno i čisto. To im treba za početak. Otišli… »
Rade Bogdanović: "Zvezdi sam se zamerio, pa me sklonili! Ima tu mesa za analizu..."

Rade Bogdanović: "Zvezdi sam se zamerio, pa me sklonili! Ima tu mesa za analizu..."

Sportske.net pre 5 sati
Nakon izlaganja o reprezentaciji Srbije, on je govorio i o nastupima Crvene zvezde u Ligi šampiona. Bogdanović smatra da su ga sklonili od analize Crvene zvezde jer im se, tvrdi, zamerio. "Dosta pratim medije, utakmice, komentarišem sve i žao mi je… »

Vesti dana »