Povezane vesti

"Čula sam vriske muža i ćerke, svekrvu još nisu našli": Potresna ispovest Lejle koju je voda umalo progutala u rođenoj…

"Čula sam vriske muža i ćerke, svekrvu još nisu našli": Potresna ispovest Lejle koju je voda umalo progutala u rođenoj…

Blic pre 3 sata
Lejla Zalihić, meštanka Buturović Polja, jedna je od onih koji su preživeli dramatične poplave u Bosni i Hercegovini. Njena priča o borbi za život ledi krv u žilama. - Ne znam koliko je sati bilo, možda pola 12. Muž, trinaestogodišnja ćerka i… »
Spasla ćerku iz stravične bujice: Potresna ispovest meštanke o hororu koji je pogodio BiH - "Kuća se srušila, a i mi smo…

Spasla ćerku iz stravične bujice: Potresna ispovest meštanke o hororu koji je pogodio BiH - "Kuća se srušila, a i mi smo…

Večernje novosti pre 4 sati
LEJLA Zalihić, meštanka Buturović Polja, jedna je od onih koji su preživeli tragediju koja je zadesila BiH. Međutim, njena priča o borbi za život ledi krv u žilama. Foto: Printskrin/jutjub/Društvene mreže - Ne znam koliko je sati bilo, možda… »
Čula sam vriske muža i ćerke, kuća se zaljuljala i srušila, mi smo propali: Lejla o paklu u poplavama u BiH

Čula sam vriske muža i ćerke, kuća se zaljuljala i srušila, mi smo propali: Lejla o paklu u poplavama u BiH

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Lejla Zalihić, meštanka Buturović Polja, jedna je od onih koji su preživeli tragediju koja je zadesila BiH. Međutim, njena priča o borbi za život ledi krv u žilama. "Ne znam koliko je sati bilo, možda pola 12. Muž… »

Vesti dana »