Povezane vesti

Makron: Prioritet je povratak na političko rešavanje konflikta na Bliskom Istoku

Makron: Prioritet je povratak na političko rešavanje konflikta na Bliskom Istoku

Politika pre 3 sata
PARIZ – Predsednik Francuske Emanuel Makron izjavio je danas u intervjuu emitovanom na radiju Frans Anter da je "prioritet povratak političkom rešavanju" konflikta na Bliskom Istoku. Predsednik Francuske je tom prilikom zatražio prekid isporuka… »
Liban ne može postati nova Gaza: Makron traži prekid isporuke oružja Izraelu

Liban ne može postati nova Gaza: Makron traži prekid isporuke oružja Izraelu

Danas pre 4 sati
Francuski predsednik Emanuel Makron založio se danas za zaustavljanje isporuke oružja Izraelu koje se koristi u sukobu u Gazi. „Mislim da je danas prioritet da se vratimo političkom rešenju, da prestanemo da isporučujemo oružje za izvođenje borbi… »
Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

N1 Info pre 4 sati
Francuski predsednik Emanuel Makron založio se danas za zaustavljanje isporuke oružja Izraelu koje se koristi u sukobu u Gazi. „Mislim da je danas prioritet da se vratimo političkom rešenju, da prestanemo da isporučujemo oružje za izvođenje borbi… »
Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Nova pre 4 sati
: Francuski predsednik Emanuel Makron založio se danas za zaustavljanje isporuke oružja Izraelu koje se koristi u sukobu u Gazi. „Mislim da je danas prioritet da se vratimo političkom rešenju, da prestanemo da isporučujemo oružje za izvođenje… »
Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Insajder pre 4 sati
Francuski predsednik Emanuel Makron založio se danas za zaustavljanje isporuke oružja Izraelu koje se koristi u sukobu u Gazi. 'Mislim da je danas prioritet da se vratimo političkom rešenju, da prestanemo da isporučujemo oružje za izvođenje borbi u… »
Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Makron poziva na zaustavljanje isporuke oružja Izraelu

Novi magazin pre 4 sati
Francuski predsednik Emanuel Makron založio se danas za zaustavljanje isporuke oružja Izraelu koje se koristi u sukobu u Gazi. "Mislim da je danas prioritet da se vratimo političkom rešenju, da prestanemo da isporučujemo oružje za izvođenje borbi u… »
Makron kaže "dosta je": Francuski predsednik protiv isporučivanja oružja Izraelu

Makron kaže "dosta je": Francuski predsednik protiv isporučivanja oružja Izraelu

Kurir pre 4 sati
Francuski predsednik Emanuel Makron založio se danas za zaustavljanje isporuke oružja Izraelu koje se koristi u sukobu u Gazi. - Mislim da je danas prioritet da se vratimo političkom rešenju, da prestanemo da isporučujemo oružje za izvođenje borbi… »

Vesti dana »