Povezane vesti

Dečak koji je počinio masakr u školi na Vračaru opisao zločin: "Kasnio sam na prvi čas da svi budu u učionici"

Dečak koji je počinio masakr u školi na Vračaru opisao zločin: "Kasnio sam na prvi čas da svi budu u učionici"

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Dečak koji je 3. maja prošle godine u Osnovnoj školi "Vladislav Ribnikar" na Vračaru u Beogradu ubio devetoro učenika i radnika obezbeđenja u jedinom iskazu koji je dosad dao od zločina hladnokrvno je do detalja opisao zločin! - Ja… »
Ekskluzivno! Dečak-ubica ispričao kako je isplanirao masakr u OŠ "vladislav ribnikar": "Poneo sam 92 metka i želeo sam da…

Ekskluzivno! Dečak-ubica ispričao kako je isplanirao masakr u OŠ "vladislav ribnikar": "Poneo sam 92 metka i želeo sam da…

Kurir pre 6 sati
"Ja sam levoruk, pucam levom rukom. Jednom rukom sam držao pištolj. Nisam imao nameru da ubijen sve učenike koji su toga jutra bili na času istorije, ali jesam planirao da započnem u razredu u koji idem. Cilj su mi bili učenici sedmog razreda… »
Dečak ispričao kako je planirao masakr u "Ribnikaru": Poneo sam 92 metka, želeo sam da iskoristim svu municiju

Dečak ispričao kako je planirao masakr u "Ribnikaru": Poneo sam 92 metka, želeo sam da iskoristim svu municiju

Mondo pre 5 sati
Dečak je ispričao kako je isplanirao masakr u Ribnikaru. U jedinom iskazu koji je dosad dao dečak je hladnokrvno do detalja opisao kako je 3. maja prošle godine ubio osmoro učenika iz škole i radnika obezbeđenja, a ranio šestoro đaka i nastavnicu… »
Dečak ubica detaljno ispričao kako je isplanirao masakr u Ribnikaru: Poneo 92 metka, da ih sve iskoristi

Dečak ubica detaljno ispričao kako je isplanirao masakr u Ribnikaru: Poneo 92 metka, da ih sve iskoristi

B92 pre 5 sati
U jedinom iskazu koji je dosad dao od zločina dečak-ubica hladnokrvno do detalja opisao kako je 3. maja prošle godine ubio devetoro vršnjaka iz škole i radnika obezbeđenja. "Ja sam levoruk, pucam levom rukom. Jednom rukom sam držao pištolj. Nisam… »

Vesti dana »