Povezane vesti

Jago „rešio“ nezahvalne navijače zvezde: Doneo titule crveno-belima, a sada ga vređaju!

Jago „rešio“ nezahvalne navijače zvezde: Doneo titule crveno-belima, a sada ga vređaju!

Hot sport pre 4 sati
Zaista ume da stane za sebe Brazilac! Jago dos Santos Mateus nije baš najbolje ušao u sezonu, ali i pored toga što je doneo tri trofeja klubu prošle godine, pojedinci vređaju njegov ulazak u ovu godinu. Ipak, on je svestan svojih kvaliteta te je… »
Čemu ova poruka Jaga dos Santosa: "Ponižavate me, budite oprezni!"

Čemu ova poruka Jaga dos Santosa: "Ponižavate me, budite oprezni!"

Sportske.net pre 4 sati
Plejmejker Crvene zvezde Jago dos Santos je juče imao bitnu rolu u pobedi crveno-belih protiv Pariza u prestonici Francuske, ali nije odigrao kako se od njega očekivalo. Zbog toga je bio i meta kritika brojnih navijača, na šta se osvrnuo na… »
"Ponižavate me, budite oprezni": Jago se oglasio dok mu ne ide u Crvenoj zvezdi!

"Ponižavate me, budite oprezni": Jago se oglasio dok mu ne ide u Crvenoj zvezdi!

Mondo pre 4 sati
Plejmejker Crvene zvezde Jago Dos Santos odgovorio na kritike porukom na društvenim mrežama. Košarkaš Crvene zvezde Jago Dos Santos odigrao je loše na gostovanju Parizu, uprkos Zvezdinoj pobedi. Sa njim na terenu srpski tim tonuo je u dvocifreni… »

Vesti dana »