Povezane vesti

"Ne znam što sam pucao na tu decu, nisam ih poznavao" ekskluzivno Advokatu Zori Dobričanin se slošilo kad je prvi put čula…

"Ne znam što sam pucao na tu decu, nisam ih poznavao" ekskluzivno Advokatu Zori Dobričanin se slošilo kad je prvi put čula…

Kurir pre 35 minuta
BEOGRAD - "Ne znam zašto sam pucao na tu decu, nisam ih poznavao, pucao sam nasumično", deo je iskaza dečaka-ubice iz Ribnikara kojim je na Kurir televiziji danas, ekskluzivno, počelo gostovanje na temu suđenja za zločin u Ribnikaru. U trosatnoj… »
„Puls Srbije vikend“ danas od 12 časova – Ekskluzivno, pred prvo svedočenje u sudu - dosadašnji iskazi masovnog ubice…

„Puls Srbije vikend“ danas od 12 časova – Ekskluzivno, pred prvo svedočenje u sudu - dosadašnji iskazi masovnog ubice…

Kurir pre 4 sati
Nakon jučerašnje, premijerne emisije, koja je u startu privukla pažnju javnosti, danas donosimo nove teme za vas. U trosatnoj emisiji, „Puls Srbije vikend“, koju će gledaoci Kurir televizije gledati subotom i nedeljom od 12 časova, kroz… »
"Puls Srbije vikend" danas od 12 časova: Ekskluzivno pred prvo svedočenje u slučaju "Ribnikar"

"Puls Srbije vikend" danas od 12 časova: Ekskluzivno pred prvo svedočenje u slučaju "Ribnikar"

Mondo pre 4 sati
Gledajte “Puls Srbije vikend” i Krunu Unu Mitrović danas u 12h i osetite kako Srbija “pulsira” ovog vikenda. Nakon jučerašnje, premijerne emisije, koja je u startu privukla pažnju javnosti, danas donosimo nove teme za vas. U trosatnoj emisiji… »

Vesti dana »