Povezane vesti

„Ne vraćam se iz Amerike, ja sam građanin sveta“: Đuričko otvoreno o novom životu i uspesima dece

„Ne vraćam se iz Amerike, ja sam građanin sveta“: Đuričko otvoreno o novom životu i uspesima dece

Nova pre 2 sata
: Nikola Đuričko uskoro stiže u 50 gradova sa stend ap performansom "Šoubiz" sa kojom će obradovati svoju publiku. Nikola Đuričko je o ovom performansu, ali i detaljima iz privatnog života govorio za hrvatsku „Gloriju“. Na pitanje da li… »
Đuričko: Ne vraćam se, ostajemo do daljeg u Los Anđelesu

Đuričko: Ne vraćam se, ostajemo do daljeg u Los Anđelesu

N1 Info pre 3 sata
Glumac Nikola Đuričko izjavio je da se ne vraća u Srbiju, već da planira da sa porodicom nastavi da živi do daljeg u Los Anđelesu. Letos je imao turneju po Srbiji sa svojim bendom „Džoni Midnajt Trio“, i dalje glumi domaćim filmovima i… »
Đuričko: Ostajemo do daljeg u Los Anđelesu

Đuričko: Ostajemo do daljeg u Los Anđelesu

Nedeljnik pre 3 sata
Glumac Nikola Đuričko izjavio je da se ne vraća u Srbiju, već da planira da sa porodicom nastavi da živi do daljeg u Los Anđelesu, prenosi N1. Letos je imao turneju po Srbiji sa svojim bendom „Džoni Midnajt Trio“, i dalje glumi domaćim… »
"Ne vraćam se u Srbiju": Đuričko progovorio o životu u Americi i deci, sin već proglašen za sportistu generacije

"Ne vraćam se u Srbiju": Đuričko progovorio o životu u Americi i deci, sin već proglašen za sportistu generacije

Mondo pre 7 sati
Nikola Đuričko uskoro stiže u 50 gradova regiona svojim stendapom "Šoubiz" Nikola Đuričko uskoro stiže u 50 gradova sa stend ap performansom, ali to ne znači i njegov definitivan povratak u Srbiju. Glumac je u intervjuu istakao da "to sada nije… »
"Čudan sam sebi bez brkova, dok su deca su iznenađena" Glumac iskreno o porodici, poslu i životu u Americi

"Čudan sam sebi bez brkova, dok su deca su iznenađena" Glumac iskreno o porodici, poslu i životu u Americi

Telegraf pre 18 sati
Preporučujemo. Nikola Đuričko uskoro stiže u 50 gradova sa svojim stend apom "Šoubiz" sa kojom će obradovati svoju publiku. I pored 50. rođendana koji je letos proslavio i obeležio ga čak tokom sedam dana, on je publici u Srbiji ostao u sećanju… »

Vesti dana »