Povezane vesti

"Umrla mi je majka, a onda i otac. Pola sata posle njegove sahrane stiže poruka od žene - Dođi po stvari, više nećemo…

"Umrla mi je majka, a onda i otac. Pola sata posle njegove sahrane stiže poruka od žene - Dođi po stvari, više nećemo…

Blic pre 3 sata
Pevač Dejan Živić se na estradu probio duetskom pesmom "Srce balkansko" koju je otpevao sa Ćemom, a onda nestao sa scene i godinama živeo u inostranstvu. Dejan je u intervjuu za domaće medije sada pričao o privatnom životu i jednoj situaciji koja… »
"Nisam mogla da se pomirim sa tim da neću imati dece": Glumica u 48. godini počela sa vantelesnom, a onda u 52. dobila ćerku

"Nisam mogla da se pomirim sa tim da neću imati dece": Glumica u 48. godini počela sa vantelesnom, a onda u 52. dobila ćerku

Blic pre 4 sati
Glumica Ljiljana Jakšić u 52. godini dobila je ćerku Darju, a njen partner napustio ju je dok je bila u drugom stanju, te devojčica nikada nije upoznala oca. Čuvena Salveta jednom prilikom otkrila je kako je naslednici objasnila to što odrasta bez… »
"Pola sata posle očeve sahrane stiže mi poruka od žene..." Šok ispovest našeg poznatog pevača: Prevarila me je sa...

"Pola sata posle očeve sahrane stiže mi poruka od žene..." Šok ispovest našeg poznatog pevača: Prevarila me je sa...

Kurir pre 4 sati
Pevač Dejan Živić se na estradu probio duetskom pesmom "Srce balkansko" koju je otpevao sa Ćemom, a onda nestao sa scene i godinama živeo u inostranstvu. Dejan je svojevremeno u intervjuu za domaće medije pričao o privatnom životu i jednoj… »
"Kako me svi hoće, a ti me: Nećeš?" Ljubavnica našeg poznatog pevača sa kojim tvrdi da ima ćerku otkrila šok detalje…

"Kako me svi hoće, a ti me: Nećeš?" Ljubavnica našeg poznatog pevača sa kojim tvrdi da ima ćerku otkrila šok detalje…

Blic pre 19 sati
Bivša ljubavnica Dragana Kojića Kebe, Ljiljana Jevremović, progovorila je o burnoj prošlosti sa folkerom. Ona je svoju karijeru tekstopisca vodila uspešno do trenutka dok se nije saznalo da je u drugom stanju, a da je otac deteta pevač Dragan Kojić… »

Vesti dana »