Povezane vesti

"Nisam mogla da idem u školu jer se ona skidala": Radila kao glumica i voditeljka, sad progovorila o slavnoj majci

"Nisam mogla da idem u školu jer se ona skidala": Radila kao glumica i voditeljka, sad progovorila o slavnoj majci

Mondo pre 3 sata
Anita Lazić je jednom prilikom ispričala kako se osećala kada je majka Snežana Savić snimala slobodnije scene. Anita Lazić, ćerka popularne glumice Snežane Savić (71) i reditelja Dragoslava Lazića, krenula je glumačkim putem, a mogli smo je… »
"Nisam išla u školu jer se majka skidala pred kamerama": Ćerka naše poznate glumice priznala: "Smetalo mi je"

"Nisam išla u školu jer se majka skidala pred kamerama": Ćerka naše poznate glumice priznala: "Smetalo mi je"

Telegraf pre 5 sati
Preporučujemo. Anita Lazić, ćerka popularne glumice Snežane Savić (71) i reditelja Dragoslava Lazića, krenula je glumačkim putem, a mogli smo je gledati u serijama "Seljaci" i "Zvezdara". Diplomirala je na Fakultetu političkih nauka, a očigledno… »
"Nisam išla u školu jer se mama skidala pred kamerama": Ćerka naše legendarne glumice (71) šokirala priznanjem: "Veoma mi…

"Nisam išla u školu jer se mama skidala pred kamerama": Ćerka naše legendarne glumice (71) šokirala priznanjem: "Veoma mi…

Blic pre 5 sati
Anita Lazić, ćerka glumice Snežane Savić (71) i reditelja Dragoslava Lazića, oprobala se u glumačkim vodama, pa smo je tako gledali u u serijama "Seljaci" i "Zvezdara". Anita Lazić diplomirala je na Fakultetu političkih nauka, a očigledno je da… »

Vesti dana »