Povezane vesti

"Smeta im što vozim poršea, a njihovom sinu sam kupio golf 6": Srbin iz Nemačke zakukao na nezahvalnu rodbinu

"Smeta im što vozim poršea, a njihovom sinu sam kupio golf 6": Srbin iz Nemačke zakukao na nezahvalnu rodbinu

Mondo pre 2 sata
Srbin koji je zaposlen kao inženjer u Poršeu u Nemačkoj, finansijski pomaže rodbini, ali se nedavno požalio na društvenim mrežama, kako su nezahvalni. Srbin koji je zaposlen kao inženjer u Poršeu u Štutgartu, zbog visoke zarade često ima… »
Ispovest srpskog gastarbajtera koga je rodbina „odrala za novac“: „Kupio im automobil, a kad sam došao u Srbiju –…

Ispovest srpskog gastarbajtera koga je rodbina „odrala za novac“: „Kupio im automobil, a kad sam došao u Srbiju –…

Nova pre 3 sata
: Srbin koji godinama živi i radi u Nemačkoj, a zaposlen je kao inženjer u Poršeu, ili barem tako tvrdi u Reddit objavi, zbog visoke zarade često ima probleme sa rodbinom. Svi smo čuli priče o bogatom rođaku koji živi u inostranstvu i o tetki iz… »
"SVAKI MESEC KUKAJU, TEŠKO JE, FALI ZA RAČUNE..." Srpskog gastarbajtera ovako preveslala rodbina, a onda je saznao istinu za…

"SVAKI MESEC KUKAJU, TEŠKO JE, FALI ZA RAČUNE..." Srpskog gastarbajtera ovako preveslala rodbina, a onda je saznao istinu za…

Kurir pre 4 sati
ŠTUTGART - Srbin koji godinama živi i radi u Nemačkoj, a zaposlen je kao inženjer u Poršeu, zbog visoke zarade često ima probleme sa rodbinom. Nije retkost da se ljudi koji su tokom radnog veka zaradili veliku količinu novca imali problema sa… »

Vesti dana »