Povezane vesti

Đoković ipak ne igra ni u ponedeljak

Đoković ipak ne igra ni u ponedeljak

Vesti online pre 1 sat
Novak Đoković trebalo je u ponedeljak da igra meč trećeg kola na mastersu u Šangaju, ali kiša je to onemogućila. Već dva dana ne staje da pada u Šangaju, tako da Novak nije stigao ni da dočeka rivala, pošto Stan Vavrinka i Flavio Koboli još… »
Novak otvorio dušu: „Izgleda kao da živim savršeno izbalansiranim životom, ali verujte mi, nije tako“

Novak otvorio dušu: „Izgleda kao da živim savršeno izbalansiranim životom, ali verujte mi, nije tako“

Hot sport pre 1 sat
„Nedostaje mi porodica kada sam na putu“ Novak Đoković, najbolji srpski teniser svih vremena, trenutno se takmiči na Mastersu u Šangaju, gde je u drugom kolu savladao mladog Amerikanca Aleksa Mikelsena rezultatom 7:6, 7:6. Iako je Đoković trebao… »
Đoković iznenada dobio još jedan dan odmora u Šangaju!

Đoković iznenada dobio još jedan dan odmora u Šangaju!

Sportske.net pre 1 sat
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković na mastersu u Šangaju traži svoju jubilarnu 100. titulu u karijeri. Srbin je u drugom kolu juče eliminisao Amerikanca Aleksa Mikelsena, a naredni meč je prema prvobitnom rasporedu trebalo da odigra u… »
U Šangaju haos: Đokovićev meč odložen!

U Šangaju haos: Đokovićev meč odložen!

Hot sport pre 2 sata
Srpski teniser čeka novi termin svog meča na Mastersu u Šangaju zbog loših vremenskih uslova. Zbog jakih kiša u Šangaju, organizatori su suočeni sa velikim problem oko termina mečeva. Mnogi mečevi današnjeg programa su u prekidu a kiša ne… »
Haos u Šangaju - Đoković neće na teren u ponedeljak!

Haos u Šangaju - Đoković neće na teren u ponedeljak!

B92 pre 2 sata
Novak Đoković i dalje čeka protivnika na Mastersu u Šangaju. Kiša i loše vreme poremetili su program pa tako još nije odigran meč između Stana Vavrinke i Flavija Kobolija. Tako će Novak, umesto u ponedeljak, na teren najverovatnije u utorak… »
Đoković ipak ne igra ni u ponedeljak

Đoković ipak ne igra ni u ponedeljak

Sport klub pre 3 sata
Novak Đoković trebalo je u ponedeljak da igra meč trećeg kola na mastersu u Šangaju, ali kiša je to onemogućila. Već dva dana ne staje da pada u Šangaju, tako da Novak nije stigao ni da dočeka rivala, pošto Stan Vavrinka i Flavio Koboli još… »
Opšti haos u Šangaju: Novaku će napraviti pakao, otkazaju se mečevi!

Opšti haos u Šangaju: Novaku će napraviti pakao, otkazaju se mečevi!

Mondo pre 3 sata
Novak Đoković zbog kiše u Šangaju neće moći u ponedeljak na teren. Srpski teniser Novak Đoković neće igrati u ponedeljak u Šangaju! Prema rasporedu, trebalo je da sutra već igra svoj meč treće runde, ali zbog današnje jake kiše u Šangaju -… »
Veliki haos u Šangaju: Novak Đoković ne može da veruje šta se dešava

Veliki haos u Šangaju: Novak Đoković ne može da veruje šta se dešava

Večernje novosti pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković neće igrati meč u ponedeljak, kako je po rasporedu najavljeno. Foto AP Današnja kiša u Šangaju naterala je organizatore da naprave promene planova. Prednost imaju mečevi druge runde koji nisu završeni, te će Novak… »

Vesti dana »