Povezane vesti

Ponosan sam: Legenda Partizana progovorila posle otkaza!(foto)

Ponosan sam: Legenda Partizana progovorila posle otkaza!(foto)

Hot sport pre 2 sata
Saša Ilić nije ostao nedorečen! Saša Ilić, legendarni fudbaler Partizana, dobio je iznenadni otkaz kao trener Nižnjeg Novgoroda, uprkos tome što je tim prethodno ostvario pobedu, a zatim remi protiv ekipe Akron. Njegovo otpuštanje izazvalo je… »
Poruka Saše Ilića posle otkaza: "Ponosan sam..."

Poruka Saše Ilića posle otkaza: "Ponosan sam..."

B92 pre 2 sata
Srpski trener Saša Ilić oglasio se kratkom porukom dan posle smene u ruskom klubu Pari Nižnji Novgorod. Saša Ilić je otkaz dobio neposredno nakon nerešenog rezultata na gostovanju ekipi Akron, kojem je prethodila pobeda u prethodnoj rundi. Dakle… »
Objava Saše Ilića po odlasku iz Rusije pokazuje kakav je gospodin!

Objava Saše Ilića po odlasku iz Rusije pokazuje kakav je gospodin!

Sportske.net pre 4 sati
Srpski stručnjak Saša Ilić je završio svoju epizodu u Nižnjem Novgorodu. On je dobio otkaz još tokom utakmice, kako je naveo predsednik kluba, i to posle remija protiv Akrona. Posle otkaza se oglasio i Saša Ilić i to objavom na Instagramu… »
Legendarni kapiten Partizana dobio otkaz kao trener ruskog kluba u toku utakmice

Legendarni kapiten Partizana dobio otkaz kao trener ruskog kluba u toku utakmice

Danas pre 23 sata
Srpski stručnjak Saša Ilić nije više trener ruskog premijerligaša Nižnjeg Novgoroda. Legendarni fudbaler Partizana dobio je otkaz nakon remija svog kluba protiv Akrona (2:2). Ruski mediji su, čak, informaciju o smeni objavili u toku utakmice… »

Vesti dana »