Povezane vesti

"Otvorio sam pismo, i nakon 50 godina saznao da imam ćerku": Ispovest Delboja iz serije koju su Srbi obožavali

"Otvorio sam pismo, i nakon 50 godina saznao da imam ćerku": Ispovest Delboja iz serije koju su Srbi obožavali

Mondo pre 3 sata
Britanski glumac Ser Dejvid Dženson (83), našoj publici najpoznatiji iz serije "Mućke", prošle godine je otkrio da ima ćerku za koju nije znao. Čuveni Delboj, nedavno je saznao da je otac Ebi Haris (52), koja ima sina Čarlija (10), pa je tako… »
Pismo koje je glumcu Dejvidu Džejsonu promenilo život: Del Boj iz Mućki posle 50 godina saznao da ima ćerku

Pismo koje je glumcu Dejvidu Džejsonu promenilo život: Del Boj iz Mućki posle 50 godina saznao da ima ćerku

Danas pre 5 sati
Britanski glumac Dejvid Džejson (Sir David Jason (83), Del Boj iz serije Mućke, prošle godine je otkrio da ima ćerku za koju nije znao. Saznao je da je otac Abi Haris (52), koja ima sina Čarlija (10), pa je tako Džejson istovremeno postao i deda… »
"Otvaram pismo, u njemu piše - Možda ne znaš, ali ti si moj otac" Šokantna ispovest Del Boja iz "Mućki", posle 50 godina…

"Otvaram pismo, u njemu piše - Možda ne znaš, ali ti si moj otac" Šokantna ispovest Del Boja iz "Mućki", posle 50 godina…

Kurir pre 8 sati
"Under Milk Wood" je radio drama velškog pesnika Dilana Tomasa iz 1954. godine. BBC je naručio predstavu koja je kasnije adaptirana za scenu i pretočena na male ekrane, a upravo su u onoj koja se prikazivala u pozorištu Mermaid u Londonu glumili Rut… »

Vesti dana »