Povezane vesti

"Umoran sam, ali mi je srce puno": Marko koji je za decu obolelu od raka 36 dana trčao, vozio kajak i bicikl - stigao u…

"Umoran sam, ali mi je srce puno": Marko koji je za decu obolelu od raka 36 dana trčao, vozio kajak i bicikl - stigao u…

Kurir pre 1 sat
Humanitarac Marko Nikolić (36) iz Vranja se, zbog mališana obolelih od raka, 1. septembra upusio u nezamisliv poduhvat. Trideset šest dana on je proveo u Srbiji i Crnoj Gori vozeći kajak, bicikl i trčeći kako bi animirao ljude da doniraju novac. On… »
"Misija uspela": Marko i Balša prešli 2.400 km kajakom, biciklom i trčanjem u humanitarnoj akciji

"Misija uspela": Marko i Balša prešli 2.400 km kajakom, biciklom i trčanjem u humanitarnoj akciji

Euronews pre 4 sati
Marko Nikolić i Balša Zajić prešli su 2.400 kilometara kajakom, biciklom i trčanjem da bi prikupili novac za kupovinu aparata za dijagnostiku i lečenje dece obolele od karcinoma. Oni su stigli u Beograd. Marko je za Euronews Srbija naveo da je… »
"Misija je uspešna": Marko iz Vranja danas završava svoj humanitarni poduhvat posle pređenih više od 2.400 kilometara za…

"Misija je uspešna": Marko iz Vranja danas završava svoj humanitarni poduhvat posle pređenih više od 2.400 kilometara za…

Blic pre 9 sati
Posle više od 2.400 kilometara pređenih kajakom, biciklima i trčanjem Marko Nikolić (36) iz Vranja, humanitarac i profesor fizičkog vaspitanja i sporta danas će u Beogradu završiti svoj humanitarni ultra triatlon “Za naše male heroje”. U ovaj… »

Vesti dana »