Povezane vesti

"Videla sam bebu": Oglasila se majka Darka Lazića nakon što se Katarina porodila: Evo šta se dešava u Brestaču i da li će…

"Videla sam bebu": Oglasila se majka Darka Lazića nakon što se Katarina porodila: Evo šta se dešava u Brestaču i da li će…

Blic pre 3 sata
Katarina, supruga Darka Lazića porodila se danas i na svet donela devojčicu. Pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina postali su roditelji devojčice kojoj su dali ime Srna. Ovim divnim povodom, oglasila se Lazićeva majka Branka, koja je otkrila… »
Darko Lazić postao otac treći put: Katarina donela na svet ćerku Srnu!

Darko Lazić postao otac treći put: Katarina donela na svet ćerku Srnu!

Svet plus pre 3 sata
Pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina danas su dočekali svoju naslednicu, prelepu devojčicu kojoj su dali ime Srna. Ponosna baka Branka izrazila je radost povodom rođenja unuke, dok je Darko podelio srećnu vest sa svojim pratiocima na… »
"Osećaj je nestvaran, ćerku sam baš ovako zamišljala": Prva izjava žene Darka Lazića: Katarina puca od sreće i ponosa -…

"Osećaj je nestvaran, ćerku sam baš ovako zamišljala": Prva izjava žene Darka Lazića: Katarina puca od sreće i ponosa -…

Blic pre 3 sata
Katarina, supruga Darka Lazića porodila se danas i na svet donela devojčicu. Pevač Darko Lazić i njegova supruga Katarina postali su roditelji devojčice kojoj su dali ime Srna. Kako smo saznali pevač nije danas mogao da bude uz Katarinu prilikom… »
Darko Lazić postao otac po 3. put: Stigla beba, a evo kakvo ime su odabrali ponosni roditelji

Darko Lazić postao otac po 3. put: Stigla beba, a evo kakvo ime su odabrali ponosni roditelji

Mondo pre 3 sata
Supruga pevača Darka Lazića, Katarina se porodila. Darko Lazić je po treći put postao tata. Njegova supruga Kaća je na svet donela devojčicu, koja će se zvati Srna. Katarini je ovo biti prvo dete, dok Darko iz braka sa Anom Sević ima ćerku… »
Oglasio se Darko Lazić pošto je postao otac: "Dolazi ljubav..."

Oglasio se Darko Lazić pošto je postao otac: "Dolazi ljubav..."

Telegraf pre 3 sata
Preporučujemo. Ponosni tata Darko Lazić se oglasio na svom Instagram profilu. On je podelio prelepu sliku sa imenom, težinom i dužinom ćerkice uz pesmu Marije Šefović "Dolazi ljubav". - Srna Lazić, 2750 g, 48 cm - stoji na objavi. Podsetimo… »

Vesti dana »