Povezane vesti

Sferopulos: Nismo spremni da se borimo, moramo da naučimo iz ovog poraza

Sferopulos: Nismo spremni da se borimo, moramo da naučimo iz ovog poraza

Politika pre 2 sata
SPLIT – Želim da čestitam Splitu na pobedi, želeli su pobedu više od nas. Mislim da mi nismo spremni da se borimo protiv takvog tima, rekao je trener košarkaša Crvene zvezde Janis Sferopulos posle poraza u ABA ligi (85:78). "Nismo igrali kako smo… »
Milojević ima šta da zameri igračima: „Opet primamo neshvatljiv gol!“ (video)

Milojević ima šta da zameri igračima: „Opet primamo neshvatljiv gol!“ (video)

Hot sport pre 3 sata
„Čestitam golmanu IMT-a, Vuklišu, nestvarno šta je branio, on je danas igrač utakmice!“ Trener Crvene zvezde, Vladan Milojević, obratio se medijima nakon pobede njegovog tima u utakmici protiv IMT-a. Iako su izostali neki ključni igrači, Zvezda… »
Sferopulos: Nismo spremni da se borimo

Sferopulos: Nismo spremni da se borimo

Sportski žurnal pre 3 sata
Moramo da naučimo iz ovog meča, bez obzira kako Evroliga ide, moramo da igramo dobro i u ABA ligi - naglasio je trener Zvezde. - Želim da čestitam Splitu na pobedi, želeli su pobedu više od nas. Mislim da mi nismo spremni da se borimo protiv takvog… »
Sferopulos nakon novog poraza u ABA ligi: „Želeli su pobedu više od nas!“ (foto+video)

Sferopulos nakon novog poraza u ABA ligi: „Želeli su pobedu više od nas!“ (foto+video)

Hot sport pre 4 sati
„Loša odbrana, loš napad…“ Trener Crvene zvezde, Janis Sferopulos izneo je svoje viđenje utakmice nakon poraza od Splita rezultatom 85:78, u trećem kolu ABA lige. Објава коју дели HOTSPORT – SPORTSKE VESTI (@hotsport.rs) Ovo je… »
Sferopulos objasnio razloge Zvezdinog debakla

Sferopulos objasnio razloge Zvezdinog debakla

B92 pre 4 sati
Trener Crvene zvezde Janis Sferopulos je izneo utiske posle poraza od Splita. Crveno-beli su poraženi od Splita u gostima sa 85:78, u okviru trećeg kola regionalne ABA lige. Zvezdi je ovo drugi poraz u tri uvodne runde na Jadranu. Sferopulos je istakao… »
Sferopulos iskren: Nismo bili spremni da se borimo

Sferopulos iskren: Nismo bili spremni da se borimo

Sport klub pre 4 sati
Split je načinio senzacionalnu pobedu nad Crvenom zvezdom, a nikakve alibije za neuspeh nije želeo da traži grčki stručnjak na klupi beogradskog tima. „Želim da čestitam Splitu na pobedi, želeli su pobedu više od nas. Mislim da mi nismo spremni… »
Dva dana pred Zvezdu je znao! "Nekad sam to gledao drugačije, sad vodim računa"

Dva dana pred Zvezdu je znao! "Nekad sam to gledao drugačije, sad vodim računa"

Mondo pre 4 sati
Slaven Rimac je na prošlom meču već video da mu je tim u formi i nadao se pobedi nad Zvezdom. Split je napravio senzaciju u ABA ligi! U trećem kolu regionalnog takmičenja uspeo je da pobedi Crvenu zvezdu na svomt terenu 85:78 i tako nanese već drugi… »
Sferopulos posle novog poraza zvezde: Nismo bili spremni da se borimo, želeli su pobedu više od nas

Sferopulos posle novog poraza zvezde: Nismo bili spremni da se borimo, želeli su pobedu više od nas

Večernje novosti pre 4 sati
PROŠLA su tek tri kola u ABA ligi, a aktuelni šampion Crvena zvezda već ima dva poraza. Trener crveno-belih Janis Sferopulos oglasio se nakon neuspeha od Splita (85:78). FOTO: Profimedia Grčki stručnjak nije bio zadovolja kako je njegova ekipa… »
Sferopulos smrknut izašao pred kamere: Moraju da shvate, Evroliga nije bitna!

Sferopulos smrknut izašao pred kamere: Moraju da shvate, Evroliga nije bitna!

Mondo pre 5 sati
Janis Sferopulos je objasnio uzroke poraza Crvene zvezde od Splita. Šok za Crvenu zvezdu u Splitu! Tim iz Beograda je posle poraza u Dubaiju na otvaranju ABA lige sada još jednom bio lošiji rival, pa je tako Split na svom terenu dobio crveno-bele 85:78… »

Vesti dana »