Povezane vesti
Studija: Britanija ima najviše ilegalnih migranata u Evropi
Politika 07.10.2024
LONDON - Velika Britanija je dom više ilegalnih migranata nego bilo koja druga evropska nacija, pokazalo je danas objavljeno istraživanje Univerziteta Oksford.U Britaniji ima oko 745.000 ilegalnih migranata, što je jedan od 100 stanovnika, pokazalo je… »
Novo istraživanje: Velika Britanija ima najviše ilegalnih migranata u Evropi
Euronews 07.10.2024
Velika Britanija je dom više ilegalnih migranata nego bilo koja druga evropska nacija, pokazalo je danas objavljeno istraživanje Univerziteta Oksford. U Britaniji ima oko 745.000 ilegalnih migranata, što je jedan od 100 stanovnika, pokazalo je… »
Rekordna 973 migranta prešla Lamanš: Gumenim čamcima došli do obala Velike Britanije! Četiri osobe preminule na moru
Kurir 07.10.2024
Rekordna 973 migranta prešla su Lamanš u subotu kako bi ilegalno stigli u Veliku Britaniju improvizovanim gumenjacima, dok su istog dana četiri osobe umrle na moru, prema podacima koje je u nedelju objavilo britansko ministarstvo unutrašnjih poslova… »
Rekordnih 973 migranta prešlo Lamanš tokom vikenda
Danas 06.10.2024
Rekordnih 973 migranta prešlo je Lamanš u subotu kako bi ilegalno stigli u Veliku Britaniju improvizovanim gumenjacima, dok su istog dana četiri osobe umrle na moru, prema podacima koje je danas objavilo britansko ministarstvo unutrašnjih poslova… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 2 satajoš 52 povezane

Obeležavanje Oluje u Zagrebu: Aktivisti podsetili na zločine, veterani odgovorili optužbama i muzikom
Insajder pre 2 satajoš 21 povezana

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 6 satijoš 25 povezanih

Javni dug Srbije na kraju juna 38,55 milijardi evra, 43,7 odsto BDP-a
Insajder pre 37 minutajoš 18 povezanih