Povezane vesti

BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

BBC News pre 4 sati
Poljski nacionalni avio-prevoznik LOT saopštio je da politika kompanije ne podrazumeva dostupnost invalidskih kolica u avionu. Na letu iz Varšave do Londona u ponedeljak, 30. septembra, morao sam da puzim po podu aviona da bih došao do toaleta. Kada su… »
BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

Radio 021 pre 4 sati
Poljski nacionalni avio-prevoznik LOT saopštio je da politika kompanije ne podrazumeva dostupnost invalidskih kolica u avionu. BBC Frenk Gardner kaže da je iskustvo na letu bilo „ponižavajuće" Na letu iz Varšave do Londona u ponedeljak, 30… »
BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu“

BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu“

Danas pre 4 sati
Na letu iz Varšave do Londona u ponedeljak, 30. septembra, morao sam da puzim po podu aviona da bih došao do toaleta. Kada su me pripadnici Al Kaide pre 20 godina upucali u Saudijskoj Arabiji ostao sam paralizovan. Moje iskustvo na letu bilo je fizički… »
BBC novinar: "Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

BBC novinar: "Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

NIN pre 4 sati
Na letu iz Varšave do Londona u ponedeljak, 30. septembra, morao sam da puzim po podu aviona da bih došao do toaleta. Kada su me pripadnici Al Kaide pre 20 godina upucali u Saudijskoj Arabiji ostao sam paralizovan. Moje iskustvo na letu bilo je fizički… »
BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

BBC novinar: „Morao sam da puzim do toaleta u avionu"

Južne vesti pre 3 sata
BBC Frenk Gardner kaže da je iskustvo na letu bilo „ponižavajuće" Na letu iz Varšave do Londona u ponedeljak, 30. septembra, morao sam da puzim po podu aviona da bih došao do toaleta. Kada su me pripadnici Al Kaide pre 20 godina upucali u… »

Vesti dana »