Povezane vesti

Niš u znaku dečije radosti: Manifestacija “Dečija nedelja” počinje

Niš u znaku dečije radosti: Manifestacija “Dečija nedelja” počinje

Glas juga pre 42 minuta
U sedam dana ,,Dečije nedelje” na Trgu Kralja Milana i platou ispred Gradske kuće biće organizovan bogat i raznovrstan program namenjen najmlađima i koji uključuje nastupe horova, plesnih grupa, pozorišne predstave, recitatorske smotre, kreativne… »
Od danas pa do 10. oktobra Narodno pozorište Leskovac biće popunjeno do poslednjeg mesta

Od danas pa do 10. oktobra Narodno pozorište Leskovac biće popunjeno do poslednjeg mesta

Rešetka pre 43 minuta
Narodno pozorište Leskovac u okviru Dečje nedelje organizuje besplatne predstave za svu mališane koji su ove godine upisali prvi razred u gradu i okolini, kao i za svu decu predškolskog uzrasta. Mališani će imati prilike da uživaju u predstavi… »
Počinje program obeležavanja Dečije nedelje u Nišu

Počinje program obeležavanja Dečije nedelje u Nišu

Niške vesti pre 2 sata
U sedam dana ,,Dečije nedelje“ na Trgu Kralja Milana i platou ispred Gradske kuće biće organizovan bogat i raznovrstan program namenjen najmlađima i koji uključuje nastupe horova, plesnih grupa, pozorišne predstave, recitatorske smotre, kreativne… »
Besplatni koncerti, predstave, radionice, sportski turniri, izleti za mioničku decu

Besplatni koncerti, predstave, radionice, sportski turniri, izleti za mioničku decu

Patak online pre 3 sata
ponedeljak, 7. oktobra 2024. MIONICA- Ovogodišnja Dečija nedelja počinje danas i trajaće do 11. oktobra, a pod sloganom „Ja sam dete imam plan: tolerancija i ljubav za svaki dan“. Pod pokroviteljstvom opštine Mionica organizovan je sadržajan… »
Dečija nedelja u Nišu od 7. do 13. oktobra

Dečija nedelja u Nišu od 7. do 13. oktobra

Gradski portal 018 pre 3 sata
U Nišu se od 7. do 13. oktobra održava tradicionalna manifestacija ,,Dečija nedelja“ koja je ove godine organizovana pod sloganom ,,Ja sam dete imam plan : tolerancija i ljubav za svaki dan“. U sedam dana ,,Dečije nedelje“ na Trgu Kralja Milana… »

Vesti dana »