Povezane vesti

(Video) Pomirili se Snežana Đurišić i Vanja ginekolog: Nakon uvreda i psovki sve mu oprostila: Pojavili se zajedno

(Video) Pomirili se Snežana Đurišić i Vanja ginekolog: Nakon uvreda i psovki sve mu oprostila: Pojavili se zajedno

Blic pre 52 minuta
Ekipa "Blica" snimila je Snežanu Đurišić kako žestoko viče na svog dečka, ginekologa, Vanju Miloševića. Ipak, čini se da je sada palo pomirenje, pa je upravo Vanja Milošević dovezao Snežanu Đurišić na snimanje popularnog šou programa… »
Gubi mi se iz života! Snežana Đurišić i doktor Vanja se žestoko posvađali na javnom mestu, razlog neverovatan

Gubi mi se iz života! Snežana Đurišić i doktor Vanja se žestoko posvađali na javnom mestu, razlog neverovatan

Story pre 57 minuta
Snežana Đurišić i Vanja Milošević godinama su u skladnoj vezi. Ipak, s vremena na vreme u javnosti su postojala nagađanja o problemima koje par navodno ima. Da sukob Snežane Đurišić i Vanje Miloševića nije samo na nivou trača pevačica je… »
"Bila sam zaljubljena": Snežana Đurišić je psovala Vanju nasred ulice, a evo kako je njihova ljubav počela: "Ljudima sam…

"Bila sam zaljubljena": Snežana Đurišić je psovala Vanju nasred ulice, a evo kako je njihova ljubav počela: "Ljudima sam…

Blic pre 2 sata
Ekipa "Blica" usnimila je juče žestoku svađu pevačice Snežane Đurišić i njenog partnera Vanje Miloševića na aerodromu Nikola Tesla u Beogradu. Snežana je vikala Vanji da se "gubi iz njenog života", a iako se sada svađaju u javnosti, pevačica… »
Gubi mi se iz života! Snežana Đurišić i doktor Vanja se žestoko posvađali na aerodromu - ovo je razlog

Gubi mi se iz života! Snežana Đurišić i doktor Vanja se žestoko posvađali na aerodromu - ovo je razlog

Story pre 4 sati
Snežana Đurišić i Vanja Milošević godinama su u skladnoj vezi. Ipak, s vremena na vreme u javnosti su postojala nagađanja o problemima koje par navodno ima. Da sukob Snežane Đurišić i Vanje Miloševića nije samo na nivou trača pevačica je… »
Gubi mi se iz života! Aerodrom odzvanjao od svađe Snežane Đurišić i doktora Vanje

Gubi mi se iz života! Aerodrom odzvanjao od svađe Snežane Đurišić i doktora Vanje

Story pre 4 sati
Snežana Đurišić i Vanja Milošević godinama su u skladnoj vezi. Ipak, s vremena na vreme u javnosti su postojala nagađanja o problemima koje par navodno ima. Da sukob Snežane Đurišić i Vanje Miloševića nije samo na nivou trača pevačica je… »
"Sve ti: J***m, gubi se iz mog života!" Snimak svađe Snežane Đurišić i njenog dečka Vanje Miloševića nasred aerodroma…

"Sve ti: J***m, gubi se iz mog života!" Snimak svađe Snežane Đurišić i njenog dečka Vanje Miloševića nasred aerodroma…

Blic pre 6 sati
"Gubi se iz mog života", vikala je Snežana Đurišić svom momku ginekologu Vanji Miloševiću pred punim parkingom beogradskog aerodroma. Snežana nije marila za to što kamere stoje ispred nje, jer je bila ponižena kada je njen partner ostavio samu… »

Vesti dana »