Povezane vesti

Zbog jedne sofijine rečenice, voditelj ostao u šoku: Odmah se obratio Dušici u stidiju i izustio samo jednu reč

Zbog jedne sofijine rečenice, voditelj ostao u šoku: Odmah se obratio Dušici u stidiju i izustio samo jednu reč

Kurir pre 27 minuta
Borislav Terzić Terza prevario je svoju trudnu verenicu Milicu Veličković sa cimerkom Sofijom Janićijević rijaliti programu "Elita 8". Sofija je sada progovorila o svom odnosu sa Terzom, te je priznala da nema potrebu da se obrati Milici… »
Trudna Milica izvisila! Kuma Kačavenda stala uz Terzu i Sofiju i šokirala naciju: "Odnos sa Veličkovićevom nije valjao, a…

Trudna Milica izvisila! Kuma Kačavenda stala uz Terzu i Sofiju i šokirala naciju: "Odnos sa Veličkovićevom nije valjao, a…

Kurir pre 45 minuta
Tema koja trese rijaliti auditorijum je ponašanje Borisava Terzića Terze u Eliti 8. Terza je, naime, ostavio trudnu devojku Milicu Veličković da ga čeka da se vrati iz Elite. Ni to što čeka bebu nije ga sprečilo da razvije odnos sa Sofijom… »
"Bila sam kod doktora, dobila sam terapiju": Milica Veličković otkrila kako se oseća u šestom mesecu trudnoće - Pomenula i…

"Bila sam kod doktora, dobila sam terapiju": Milica Veličković otkrila kako se oseća u šestom mesecu trudnoće - Pomenula i…

Blic pre 2 sata
Rijaliti učesnik Borislav Terzić Terza prevario je i ostavio trudnu verenicu Milicu Veličković i ozvaničio vezu sa cimerkom Sofijom Janićijević. Milica je u šestom mesecu trudnoće, a sada je otkrila da je donela odluku da Terza neće biti upisan… »
"Iste reči je izgovarao i meni" Trudna Milica otvorila dušu i priznala koju je odluku donela u vezi deteta: Nisam verovala da…

"Iste reči je izgovarao i meni" Trudna Milica otvorila dušu i priznala koju je odluku donela u vezi deteta: Nisam verovala da…

Kurir pre 3 sata
Borislav Terzić Terza ostavio je svoju trudnu verenicu, Milicu Veličković i ušao u rijaliti kako bi zaradio novac za stan u kom bi porodično živeli. Iako je govorio da ne postoji način da on prevari Milicu u rijalitiju, realnost je ipak malo… »
"Rekao mi je da je bilo loše, da nisu živeli zajedno...": Sofija Janjićijević otkrila šta joj je sve Terza ispričao o…

"Rekao mi je da je bilo loše, da nisu živeli zajedno...": Sofija Janjićijević otkrila šta joj je sve Terza ispričao o…

Blic pre 4 sati
Borislav Terzić Terza prevario je svoju trudnu verenicu Milicu Veličković sa cimerkom Sofijom Janićijević rijaliti programu "Zadruga 8 - Elita". Sofija je sada progovorila o svom odnosu sa Terzom, te je priznala da nema potrebu da se obrati Milici… »

Vesti dana »