Povezane vesti
Knjiga “Kralj Aleksandar I Karađorđević 1888-1934” predstavljena Užičanima
Zoom UE 07.10.2024
UŽICE – U okviru programa obeležavanja Dana grada i “Ere kulture” , a povodom obeleževanja devedesete godišnjice atentata u Marselju, u organizaciji Istorijskog arhiva Užice, predstavljena je knjiga “„Kralj Aleksandar I Karađorđević 1888-1934“, autora… »
Knjiga „Kralj Aleksandar I Karađorđević 1888 - 1934” predstavljena Užičanima
Glas Zapadne Srbije 07.10.2024
autora Momčila Vukovića Birčanina. O knjizi su u Svečanoj sali Gradske kuće, govrili Željko Marković, direktor Istorijskog arhiva Užice, Predrag Marković, književnik, član Krunskog saveta i Uroš Parezanović, šef sektora za odnose s javnošću i protokola… »
Vesti dana »

Prošlo je trideset godina od čuvenog škorpiona: Na današnji dana Rene Igita je izveo jedan od najlegendarnijih poteza u istoriji fudbala! Bleki milenković: „Najbinije da smo upisali tri boda!“
Hot sport pre 1 minutjoš 70 povezanih

Nemci se oporavili od početkog šoka, pa srušili Portugalce: Lo odveo pancere u četvrtfinale
Mondo pre 26 minutajoš 60 povezanih

Počela Prajd šetnja u Beogradu: Park Manjež okićen zastavama duginih boja
Euronews pre 11 minutajoš 23 povezane

Rektor Univerziteta u Novom Sadu tvrdi: Nije bilo represije u zgradi Rektorata
Serbian News Media pre 51 minutajoš 23 povezane