Povezane vesti

Prijavila se za posao pre 48 godina, odgovor dobila tek sad: "Oduvek sam se pitala u čemu je problem, sad mi je jasno" (foto)

Prijavila se za posao pre 48 godina, odgovor dobila tek sad: "Oduvek sam se pitala u čemu je problem, sad mi je jasno" (foto)

Kurir pre 1 sat
Tizi Hodson, stara 70 godina, iz Džedni Hila u Linkolnširu, nije mogla da veruje svojim očima kad je otvorila poštu i otkrila da je njeno originalno pismo kojim se prijavljuje za posao kaskadera na motociklu, poslato u januaru 1976, tokom svih ovih… »
Žena dobila odgovor na prijavu za posao nakon 48 godina: "Svakog dana sam čekala poštu, ostaje misterija kako su me…

Žena dobila odgovor na prijavu za posao nakon 48 godina: "Svakog dana sam čekala poštu, ostaje misterija kako su me…

Blic pre 2 sata
Žena koja je provela decenije pitajući se zašto nikada nije dobila odgovor na svoju prijavu za posao iz snova konačno je saznala razlog - nakon čitavih 48 godina! Tizi Hodson (70) iz Gednei Hilla u Engleskoj, nije mogla da veruje svojim očima kada… »
Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

BBC News pre 4 sati
Tizi Hadson je napisala prijavu za posao 1976. godine. Sada je saznala zašto nikada nije dobila odgovor potencijalnog poslodavca. Skoro pola veka nakon što je poslala prijavu za posao, Britanka je konačno saznala zašto nikad nije dobila odgovor. Tizi… »
Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Blic pre 4 sati
Skoro pola veka nakon što je poslala prijavu za posao, Britanka je konačno saznala zašto nikad nije dobila odgovor. Tizi Hodson (70) iz Gidni Hila, u Linkolnširu, nije mogla da veruje vlastitim očima kada je otvorila pismo iz koga je saznala da je… »
Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Danas pre 4 sati
Skoro pola veka nakon što je poslala prijavu za posao, Britanka je konačno saznala zašto nikad nije dobila odgovor. Tizi Hodson (70) iz Gidni Hila, u Linkolnširu, nije mogla da veruje vlastitim očima kada je otvorila pismo iz koga je saznala da je… »
Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Radio 021 pre 4 sati
Tizi Hadson je napisala prijavu za posao 1976. godine. Sada je saznala zašto nikada nije dobila odgovor potencijalnog poslodavca. BBC Tizi Hodson se prijavila za posao 1976. godine, ali njena prijava nikada nije dostavljena poslodavcu Skoro pola veka… »
Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

NIN pre 4 sati
Skoro pola veka nakon što je poslala prijavu za posao, Britanka je konačno saznala zašto nikad nije dobila odgovor. Tizi Hodson (70) iz Gidni Hila, u Linkolnširu, nije mogla da veruje vlastitim očima kada je otvorila pismo iz koga je saznala da je… »
Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Skoro 50 godina čekala odgovor na prijavu za posao, sad je saznala zašto

Južne vesti pre 4 sati
BBC Tizi Hodson se prijavila za posao 1976. godine, ali njena prijava nikada nije dostavljena poslodavcu Skoro pola veka nakon što je poslala prijavu za posao, Britanka je konačno saznala zašto nikad nije dobila odgovor. Tizi Hodson (70) iz Gidni Hila… »
Žena se prijavila za posao pre 48 godina i tek sada dobila odgovor: "Sada znam zašto me nisu primili"

Žena se prijavila za posao pre 48 godina i tek sada dobila odgovor: "Sada znam zašto me nisu primili"

Telegraf pre 4 sati
Tiz je otvorila poštu i otkrila da je njeno originalno pismo kojim se prijavila za posao kaskadera na motociklu, poslato u januaru 1976., sve vreme tokom svih ovih godina bilo iza police pošte. Tizi Hodson ima 70 godina, stanuje u Gednej Hilu u… »

Vesti dana »