Povezane vesti

"Prikažite snimke, neka svi vide kako me siluju": Veliki preokret u slučaju koji je potresao ceo svet

"Prikažite snimke, neka svi vide kako me siluju": Veliki preokret u slučaju koji je potresao ceo svet

Mondo pre 2 sata
Žizel Peliko, uz pomoć svog pravnog tima, zatražila da se video snimci pokažu javnosti, jer želi da slučaj posluži kao nacionalni primer. Francuski sudija Rože Arata odlučio je da će video-snimci silovanja Žizel Peliko biti prikazani novinarima… »
Žena "Đavola iz Avinjona" dozvolila sudiji da pusti materijal u sudnici: "Neka vidi javnost kako me siluju"

Žena "Đavola iz Avinjona" dozvolila sudiji da pusti materijal u sudnici: "Neka vidi javnost kako me siluju"

Telegraf pre 4 sati
Rodžer Arata, francuski sudija, doneo je odluku da će video-snimci silovanja Žizel Pelikot, koju je muž 10 godina drogirao i silovao sa drugim muškarcima, biti prikazani na sudu, što je i ona sama odobrila. "Ovo je jedinstveni slučaj, nemamo jedan… »
Žena čiji je muž organizovao da je siluje 70 muškaraca tražila da se snimci silovanja pokažu javnosti

Žena čiji je muž organizovao da je siluje 70 muškaraca tražila da se snimci silovanja pokažu javnosti

Nova pre 4 sati
: Francuski sudija Rože Arata doneo je odluku da će video snimke silovanja Žizel Peliko biti prikazane novinarima i javnosti u sudnici. Podsetimo, radi se o šokantnom slučaju silovanja koja je organizovao njen muž i u kojima je učestvovalo preko 70… »
"Neka ceo svet vidi": Žena koju je silovalo više od 70 muškaraca u organizaciji njenog supruga šokirala izjavom…

"Neka ceo svet vidi": Žena koju je silovalo više od 70 muškaraca u organizaciji njenog supruga šokirala izjavom…

Blic pre 3 sata
Francuski sudija Rože Arata odlučio je da će video-snimci silovanja Žizel Peliko biti prikazani novinarima i javnosti u sudnici. Podsetimo, reč je o šokantnom slučaju silovanja koje je organizovao njen suprug i u kome je tokom devet godina… »
Šok na suđenju decenije u Francuskoj: Žena koju je silovalo više od 70 muškaraca zahteva od suda - "Prikažite snimke…

Šok na suđenju decenije u Francuskoj: Žena koju je silovalo više od 70 muškaraca zahteva od suda - "Prikažite snimke…

Kurir pre 5 sati
Francuski sudija Rože Arata odlučio je da će video-snimci silovanja Žizel Peliko biti prikazani novinarima i javnosti u sudnici. Podsetimo, reč je o šokantnom slučaju silovanja koje je organizovao njen suprug i u kome je tokom devet godina… »

Vesti dana »