Povezane vesti

"Moj sin nije savršen, ali...": Majka ozloglašenog Paf Didija govorila i o snimku na kom zverski tuče bivšu

"Moj sin nije savršen, ali...": Majka ozloglašenog Paf Didija govorila i o snimku na kom zverski tuče bivšu

Mondo pre 1 sat
Majka repera Šon Didi Kombsa oglasila se putem advokata i progovorila o teškim optužbama koje se stvaljaju na teret njenom sinu. Reper Šon Dedi Kombs optužen je za se**ualno zlostavljanje, silovanje i brojna druga kriminalna dela. Već neko vreme se… »
"Moj sin nije savršen..." Oglasila se majka ozloglašenog Paf Dedija, pa pomenula snimak na kom reper zverski tuče bivšu…

"Moj sin nije savršen..." Oglasila se majka ozloglašenog Paf Dedija, pa pomenula snimak na kom reper zverski tuče bivšu…

Kurir pre 3 sata
Reper Šon Didi Kombs nedavno je uhapšen u Njujorku, a sad se oko svega oglasila njegova majka Dženis Smols Kombs, koja je stala u njegovu odbranu. Repera terete za reketiranje, trgovinu ljudima i druga kriminalna dela. "Slama mi se srce kad vidim da… »
Oglasila se Didijeva majka: "Moj sin nije čudovište, napravio greške u prošlosti"

Oglasila se Didijeva majka: "Moj sin nije čudovište, napravio greške u prošlosti"

B92 pre 4 sati
Didijeva majka javno je stala u odbranu sina koji se suočava s nizom optužbi za seksualno zlostavljanje i trgovinu ljudima. Dženis Kombs, majka Didija Kombsa, u nedelju je dala izjavu preko advokata Natli G. Figers. "Moj sin nije čudovište kakvim ga… »
"Paf Dedi je upleten u pucnjave" Progovorila žena koja je vodila istragu ubistva Tupaka: "Jeste li primetili dva ključna…

"Paf Dedi je upleten u pucnjave" Progovorila žena koja je vodila istragu ubistva Tupaka: "Jeste li primetili dva ključna…

Kurir pre 4 sati
Reper Tupak Šakur ubijen je 1996. godine u pucnjavi, a s njom se sada sve glasnije povezuje i Šon Didi Kombs, koji je nedavno uhapšen i koji se tereti za reketiranje, trgovinu ljudima i druga kriminalna dela. Istražiteljka mesta zločina u slučaju… »

Vesti dana »