Povezane vesti

"Nastavlja se progon moje porodice": Novica Antić vraćen sa Batrovaca, njegovom bratu oduzet pasoš

"Nastavlja se progon moje porodice": Novica Antić vraćen sa Batrovaca, njegovom bratu oduzet pasoš

Radio 021 pre 4 sati
Bivši predsednik Vojnog sindikata Srbije Novica Antić izjavio je da vlast nastavlja progon njegove porodice, a poslednji slučaj je bio u nedelju popodne, kada su vraćeni sa graničnog prelaza Batrovci. Kako je rekao Antić, njegovom bratu Vasi je… »
Novica Antić: Nastavlja se progon moje porodice, bratu oduzet pasoš

Novica Antić: Nastavlja se progon moje porodice, bratu oduzet pasoš

Insajder pre 3 sata
Bivši predsednik Vojnog sindikata Srbije Novica Antić izjavio je da vlast "nastavlja progon njegove porodice", a poslednji slučaj je bio u nedelju popodne, kada su vraćeni sa graničnog prelaza Batrovci, a bratu Vasu je, kako kaže, oduzet pasoš, bez… »
Novica Antić: Vlast nastavlja progon moje porodice, vraćeni smo sa granice

Novica Antić: Vlast nastavlja progon moje porodice, vraćeni smo sa granice

N1 Info pre 4 sati
Bivši predsednik Vojnog sindikata Srbije Novica Antić izjavio je da vlast nastavlja progon njegove porodice, a poslednji slučaj je bio u nedelju popodne, kada su vraćeni sa graničnog prelaza Batrovci, a bratu Vasi mu je oduzet pasoš, bez naloga… »
Novica Antić vraćen sa granice, bratu oduzet pasoš: Vlast nastavlja progon moje porodice

Novica Antić vraćen sa granice, bratu oduzet pasoš: Vlast nastavlja progon moje porodice

Danas pre 4 sati
Bivši predsednik Vojnog sindikata Srbije Novica Antić izjavio je da vlast nastavlja progon njegove porodice, a poslednji slučaj je bio u nedelju popodne, kada su vraćeni sa graničnog prelaza Batrovci, a bratu Vasi mu je oduzet pasoš, bez naloga… »

Vesti dana »