Povezane vesti
Erdogan: Izrael će pre ili kasnije platiti za „genocid" koji sprovodi već godinu dana
Politika 07.10.2024
ANKARA - Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da će Izrael pre ili kasnije platiti cenu za, kako je naveo, "genocid koji sprovodi već godinu dana" u Pojasu Gaze. Erdogan navodi da taj genocid ne ubija samo Palestince, već celo… »
Erdogan: Izrael će pre ili kasnije platiti za "genocid" koji sprovodi već godinu dana
RTV 07.10.2024
ANKARA - Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da će Izrael pre ili kasnije platiti cenu za, kako je naveo, "genocid koji sprovodi već godinu dana" u Pojasu Gaze. Erdogan navodi da taj genocid ne ubija samo Palestince, već celo… »
Erdogan: Izrael će pre ili kasnije platiti za “genocid” koji sprovodi već godinu dana
Vesti online 07.10.2024
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da će Izrael pre ili kasnije platiti cenu za, kako je naveo, “genocid koji sprovodi već godinu dana” u Pojasu Gaze. Erdogan navodi da taj genocid ne ubija samo Palestince, već celo čovečanstvo. –… »
"Netanjahu će biti zaustavljen kao Hitler"
B92 07.10.2024
Turski predsednik Redžep Tajip Erdogan izjavio je danas da će Izrael pre ili kasnije platiti cenu za, kako je naveo, "genocid koji sprovodi već godinu dana" u Pojasu Gaze. Erdogan navodi da taj genocid ne ubija samo Palestince, već celo čovečanstvo. "Kao… »
Vesti dana »
Derbi kola na Marakani: Evo gde možete gledati meč Crvena zvezda - Vojvodina
Kurir pre 1 satjoš 9 povezanih
Danas najviša dnevna 10 stepeni, u Beogradu do 8: Biće slabog snega, mestimično i kiše
Telegraf pre 2 satajoš 5 povezanih
Ilon Mask pozvao na ukidanje EU zbog kazne od 120 miliona evra izrečene Iks-u
Danas pre 9 satijoš 4 povezane
Sutra počinje prijava objekata za legalizaciju na osnovu zakona Svoj na svome
RTV pre 3 satajoš 1 povezana





