Povezane vesti

(Foto): ''imala sam kuku, bila sam kapetan kuka'' Ovako je Edita izgledala nekada - o ovim estetskim zahvatima je govorila

(Foto): ''imala sam kuku, bila sam kapetan kuka'' Ovako je Edita izgledala nekada - o ovim estetskim zahvatima je govorila

Blic pre 2 sata
Poznata pevačica Edita Aradinović ne krije da vodi računa o svom izgledu, a od početka njenog pojavljivanja na sceni mogli smo da pratimo promenu njenog izgleda iz godine u godinu. Edita nikada nije krila da je na sebi pravila promene estetske… »
"Bila sam kapetan kuka" Evo kako je Edita izgledala na početku karijere, pevačica o intervencijama govori javno

"Bila sam kapetan kuka" Evo kako je Edita izgledala na početku karijere, pevačica o intervencijama govori javno

Kurir pre 2 sata
Edita Aradinović ne krije da vodi računa o svom izgledu, a od početka njenog pojavljivanja na sceni mogli smo da pratimo promenu njenog izgleda iz godine u godinu. Edita nikada nije krila da je na sebi pravila promene estetske prirode, a na internetu… »
(Foto) ćerka Harisa i Meline zapalila mreže vrućom fotkom: Đina pokazala izvajanu figuru u teretani, a zbog njega je na…

(Foto) ćerka Harisa i Meline zapalila mreže vrućom fotkom: Đina pokazala izvajanu figuru u teretani, a zbog njega je na…

Blic pre 4 sati
Ćerka Harisa i Meline Džinović ne prestaje da privlači pažnju na društvenim mrežama svojim fotografijama, a to je i ovog puta uradila. Đina ne krije da voli zdrav život i da vodi računa o liniji , pa neretko objavljuje fotografije sa treninga… »

Vesti dana »