Povezane vesti

„Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

„Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

BBC News pre 2 sata
Reper i producent Šon Didi Kombs suočava se sa više od 100 teških optužbi, ali majka ga brani. Reper i muzički producent Šon Kombs, poznatiji pod umetničkim imenom Didi, suočava se sa brojnim optužbama za seksualno zlostavljanje, a njegova majka… »
„Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

„Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

Radio 021 pre 3 sata
Reper i producent Šon Didi Kombs suočava se sa više od 100 teških optužbi, ali majka ga brani. Getty Images Reper Didi sa majkom Dženis na dodeli MTV nagrada 2023. godine Reper i muzički producent Šon Kombs, poznatiji pod umetničkim imenom Didi… »
"Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

"Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

NIN pre 3 sata
Reper i muzički producent Šon Kombs, poznatiji pod umetničkim imenom Didi, suočava se sa brojnim optužbama za seksualno zlostavljanje, a njegova majka kaže da je "razorena i ožalošćenja", i tvrdi da su sve to "laži". Muzičar je uhapšen u… »
„Moj sin nije čudovište“, kaže majka repera Šona Didija

„Moj sin nije čudovište“, kaže majka repera Šona Didija

Danas pre 3 sata
Reper i muzički producent Šon Kombs, poznatiji pod umetničkim imenom Didi, suočava se sa brojnim optužbama za seksualno zlostavljanje, a njegova majka kaže da je „razorena i ožalošćenja“, i tvrdi da su sve to „laži“. Muzičar je uhapšen… »
„Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

„Moj sin nije čudovište", kaže majka repera Šona Didija

Južne vesti pre 3 sata
Getty Images Reper Didi sa majkom Dženis na dodeli MTV nagrada 2023. godine Reper i muzički producent Šon Kombs, poznatiji pod umetničkim imenom Didi, suočava se sa brojnim optužbama za seksualno zlostavljanje, a njegova majka kaže da je… »

Vesti dana »