Povezane vesti

"Gledao me je u Jutarnjem, a sutradan preminuo": Njegovu smrt nikada nije prebolela, a zbog jednog se i dalje kaje

"Gledao me je u Jutarnjem, a sutradan preminuo": Njegovu smrt nikada nije prebolela, a zbog jednog se i dalje kaje

Mondo pre 1 sat
Kristina Radenković prisetila se pokojnog oca i dana kada je preminuo. Kristina Radenković svoj privatni život ne eskponira previše, dok je jednom prilikom je progovorila o najvećem životnom udarcu. Ona je kao mlada ostala bez oca Bobana. Tu ranu… »
"Gledao me je u jutarnjem, A sutradan je preminuo" Voditeljka RTS zbog očeve smrti patila četiri godine: "Bila sam ljuta"

"Gledao me je u jutarnjem, A sutradan je preminuo" Voditeljka RTS zbog očeve smrti patila četiri godine: "Bila sam ljuta"

Kurir pre 3 sata
Voditeljka RTS Kristina Radenković retko deli informacije iz svog privatnog života. Jednom prilikom, u ispovesti za Kurir voditeljka je otkrila da jednu ranu nikad nije prebolela. Kristina je pre nekoliko godina ostala bez oca. Voditeljka je o vezanosti… »
"Bila sam ljuta na njega što me je napustio": Voditeljka RTS- a njegovu smrt nikada nije prebolela: "Izborila sam se sa…

"Bila sam ljuta na njega što me je napustio": Voditeljka RTS- a njegovu smrt nikada nije prebolela: "Izborila sam se sa…

Blic pre 4 sati
Voditeljka RTS-a, Kristina Radenković, bila je jako vezana za oca od čije se smrti nikada nije oporavila. Kristina je kao mlada ostala bez oca Bobana, a jednom prilikom, tokom izveštavanja sa fudbalskog Svetskog prvenstva u Kataru, voditeljka se… »

Vesti dana »