Povezane vesti

Vučić: Sa Šolcom srdačan sastanak, razgovor o evropskom putu Srbije i situaciji na KiM

Vučić: Sa Šolcom srdačan sastanak, razgovor o evropskom putu Srbije i situaciji na KiM

Insajder pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da je sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom imao odličan i srdačan sastanak i da su razgovarali o, kako kaže, brojnim temama, evropskom putu Srbije, kao i o situaciji na Kosovu i Metohiji. 'Razgovarali… »
Vučić u Hamburgu: Nemačka je pouzdan saveznik za iskopavanje litijuma u Srbiji

Vučić u Hamburgu: Nemačka je pouzdan saveznik za iskopavanje litijuma u Srbiji

Glas Amerike pre 2 sata
HAMBURG — Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se u Hamburgu sa kancelarom Nemačke Olafom Šolcom, a u objavi @buducnostsrbijeav na Instagramu istakao je da je razgovor sa nemačkim zvaničnikom bio dug, otvoren i sadržajan. „Razgovarali smo… »
Vučić i Šolc uskoro obilaze rudnike litijuma

Vučić i Šolc uskoro obilaze rudnike litijuma

Politika pre 1 sat
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će uskoro sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom otići da vidi kako izgledaju rudnici litijuma te zemlje, dodajući da je uveren da će Nemačka obezbediti poziv i predstavnicima… »
Vučić: Nemačka je za Srbiju partner broj jedan

Vučić: Nemačka je za Srbiju partner broj jedan

Radio 021 pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom i nakon toga izjavio da je Nemačka u svakom pogledu najvažniji partner Srbije. Vučić je u objavi na Instagramu napisao da bi se bez nemačkih kompanija… »
Vučić: "Ići ću sa Šolcom da vidim kako izgledaju nemački rudnici litijuma"

Vučić: "Ići ću sa Šolcom da vidim kako izgledaju nemački rudnici litijuma"

B92 pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom imao srdačan sastanak i da su razgovarali o brojnim temama. "Sa Šolcom sam razgovarao o brojnim temama, evropskom putu Srbije, situaciji na KiM. O… »
Vučić nakon sastanka sa Šolcom o baterijama: Nemačka je pouzdan saveznik (za litijum)

Vučić nakon sastanka sa Šolcom o baterijama: Nemačka je pouzdan saveznik (za litijum)

Danas pre 3 sata
Važnost saradnje Srbije i Nemačke je presudna, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić, tokom boravka u Hamburgu i nakon razgovra sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom. Video sam da je Nemačka dobro razumela, istakao je, oni su dominanta… »
"Postigli smo veliku saglasnost po pitanju brojnih svetskih tema" Vučić o sastanku s Šolcom: Otvoren i sadržajan razgovor…

"Postigli smo veliku saglasnost po pitanju brojnih svetskih tema" Vučić o sastanku s Šolcom: Otvoren i sadržajan razgovor…

Kurir pre 2 sata
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa saveznim kancelarom SR Nemačke Olafom Šolcom tokom Hamburške konferencije o održivosti. "Imali smo dug, otvoren i sadržajan razgovor. Razgovarali smo o brojnim temama, o EU putu Srbije… »
Vučić: Nemačka je partner Srbije broj jedan

Vučić: Nemačka je partner Srbije broj jedan

Novi magazin pre 2 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom o situaciji na Kosovu i prijemu Srbije u Evropsku uniju i nakon toga izjavio da je Nemačka u svakom pogledu najvažniji partner Srbije. Vučić je u objavi na… »
Vučić: Sa Šolcom sam imao dug, otvoren, sadržajan i relativno srdačan sastanak

Vučić: Sa Šolcom sam imao dug, otvoren, sadržajan i relativno srdačan sastanak

Beta pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Hamburgu da je sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom imao "dug, otvoren, sadržajan, relativno srdačan" sastanak o evrointegracijama i stanju na Kosovu. "O određenim pitanjima smo izneli kada je… »
"Video sam jednu novu strategiju Nemačke": Vučić nakon sastanka sa Šolcom: Pričali smo o evropskom putu, po pitanju KiM…

"Video sam jednu novu strategiju Nemačke": Vučić nakon sastanka sa Šolcom: Pričali smo o evropskom putu, po pitanju KiM…

Blic pre 3 sata
"Pričali smo o evropskom putu, situaciji na KiM. Po pitanju KiM nismo imali iste stavove", rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon sastanka sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom u Hamburgu. - Pričali smo i o novoj alijansi koju Nemci… »
Vučić posle sastanka u Hamburgu: Uskoro ću otići sa Šolcom da vidim kako izgledaju nemački rudnici litijuma

Vučić posle sastanka u Hamburgu: Uskoro ću otići sa Šolcom da vidim kako izgledaju nemački rudnici litijuma

Euronews pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je posle sastanka sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom da je sa njim razgovarao brojnim temama, evropskom putu Srbije, situaciji na KiM. Kako je rekao, o određenim pitanjima o KiM izneli su različite stavove… »
Predsednik Vučić posle sastanka sa Šolcom: Očekujem nastavak dobre saradnje

Predsednik Vučić posle sastanka sa Šolcom: Očekujem nastavak dobre saradnje

Politika pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da očekuje nastavak dobre saradnje sa Nemačkom nakon sastanka sa kancelarom Olafom Šolcom u Hamburgu. Your browser doesn’t support video. Please download the file: video/youtube Vučić kaže da je sa… »
„Skromni“ Vučić: Ja sam državnik, a u opoziciji su nepismeni i neobrazovani ljudi

„Skromni“ Vučić: Ja sam državnik, a u opoziciji su nepismeni i neobrazovani ljudi

Nova pre 3 sata
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti nakon sastanka sa nemačkim kanlcelarom Olafom Šolcom. On je naveo da su razgovarali o evropskom putu Srbije, nameri Nemačke "da formira alijansu, ali i o Kosovu gde, kako kaže, nisu imali iste… »
Vučić: Uskoro ću otići sa Šolcom da vidim kako izgledaju nemački rudnici litijuma

Vučić: Uskoro ću otići sa Šolcom da vidim kako izgledaju nemački rudnici litijuma

NIN pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će uskoro sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom otići da vidi kako izgledaju rudnici litijuma te zemlje, dodajući da je uveren da će Nemačka obezbediti poziv i predstavncima medija… »
Vučić poručio iz hamburga: Sastanci su bili srdačni, glavne teme evropski put i situacija na KiM - Video sam jednu novu…

Vučić poručio iz hamburga: Sastanci su bili srdačni, glavne teme evropski put i situacija na KiM - Video sam jednu novu…

Kurir pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Nemačke, gde se nalazi u dvodnevnoj poseti. On je prvo govorio o sastanku sa kancelarom Olafom Šolcom. - Relativno srdačni sastanci su bili. Pričali smo o evropskom putu Srbije, situaciji na KiM. Po… »
Vučić razgovarao sa Šolcom: "Pričali smo o evropskom putu, situaciji na KiM... Svima su jasne namere Prištine"

Vučić razgovarao sa Šolcom: "Pričali smo o evropskom putu, situaciji na KiM... Svima su jasne namere Prištine"

B92 pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Nemačke, gde se sastao danas sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom. "Relativno srdačni sastanci su bili. Pričali smo o evropskom putu, situaciji na KiM. Po pitanju KiM nismo imali iste stavove… »
Vučić: Odličan sastanak sa Šolcom, razgovor o evropskom putu Srbije i situaciji na KiM

Vučić: Odličan sastanak sa Šolcom, razgovor o evropskom putu Srbije i situaciji na KiM

RTS pre 3 sata
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom imao srdačan sastanak i da su razgovarali o brojnim temama, evropskom putu Srbije, kao i o situaciji na KiM. Posle sastanka sa nemačkim kancelarom Olafom… »

Vesti dana »