Povezane vesti

Vučić: Očekujem da uskoro sa nemačkim kancelarom Šolcom obiđem njihove rudnike litijuma

Vučić: Očekujem da uskoro sa nemačkim kancelarom Šolcom obiđem njihove rudnike litijuma

Moj Novi Sad pre 27 minuta
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom imao srdačan sastanak i da su razgovarali o brojnim temama, evropskom putu Srbije, kao i o situaciji na KiM. – Naglašena je važnost naše saradnje… »
Vučić: Odličan sastanak sa Šolcom, razgovor o evropskom putu Srbije i situaciji na KiM

Vučić: Odličan sastanak sa Šolcom, razgovor o evropskom putu Srbije i situaciji na KiM

Nedeljnik pre 4 sati
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je sa nemačkim kancelarom Olafom Šolcom imao srdačan sastanak i da su razgovarali o brojnim temama, evropskom putu Srbije, kao i o situaciji na KiM. Posle sastanka sa nemačkim kancelarom Olafom… »
Vučić: Sa Šolcom sam imao dug, otvoren, sadržajan i relativno srdačan sastanak

Vučić: Sa Šolcom sam imao dug, otvoren, sadržajan i relativno srdačan sastanak

Radio sto plus pre 4 sati
“O određenim pitanjima smo izneli kada je reč o Kosovu i Metohiji različite stavove, ali i veliku saglasnost po pitanju brojnih svetskih tema. Istovremeno važnost naše saradnje, našu zahvalnost ogromnu za veliki broj fabrika i investitora iz… »

Vesti dana »