Повезане вести
Шошкић за Маркер: Инвестициони кредитни рејтинг добар знак за Србију, али не привлачи инвеститоре (ВИДЕО)
Инсајдер 07.10.2024
Професор Економског факултета у Београду и бивши гувернер Народне банке Србије (НБС) Дејан Шошкић рекао је у емисији Маркер на Инсајдер телевизији да је добра вест то што је Србија добила инвестициони кредитни рејтинг од агенције… »
Лекција за Шошкића од Синише малог: Инвестициони рејтинг значи напредак, а ти си губио време!
Блиц 07.10.2024
Први потпредседник Владе и министар финансија Синиша Мали оценио је данас да је чудно да бивши гувернер Народне банке Србије Дејан Шошкић, као професор Економског факултета, не зна ни значај, ни величину тога што је Србија добила… »
Вести дана »
Кишовито и магловито јутро у Србији, највиша дневна температура 12 степени
РТС пре 34 минутајош 4 повезане
Данас без струје у Београду делови ових 6 општина: Искључења крећу већ од 8, а негде је неће бити све до 18 сати
Курир пре 34 минутајош 4 повезане
УКРАЈИНСКА КРИЗА: Келог: Близу смо мировног споразума, два питања кључна; украјинска Рада: Критична испорука оружја Кијеву
РТВ пре 25 минутајош 1 повезана




