Povezane vesti

"Nisi primljen jer si isfeminiziran": Glumac Uroš Milojević je sa samo 19 godina "dobio šamar": "Onda sam krenuo da kopam po…

"Nisi primljen jer si isfeminiziran": Glumac Uroš Milojević je sa samo 19 godina "dobio šamar": "Onda sam krenuo da kopam po…

Blic pre 6 sati
Glumac Uroš Milojević gost je emisije "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje samo na Blic televiziji ponedeljkom u 22 sata na kanalu 117, u kojoj otkriva detalje iz života i kako je i kada počeo da preispituje sebe. Uroš… »
"Nisam želeo da mi budu maska": Uroš Milojević je devojkama sa kojima je bio iskreno govorio: "Imao sam i ovog iskustva"…

"Nisam želeo da mi budu maska": Uroš Milojević je devojkama sa kojima je bio iskreno govorio: "Imao sam i ovog iskustva"…

Blic pre 5 sati
Glumac Uroš Milojević u iskrenoj ispovesti u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" priča o trenutku kada je počeo da preispituje sebe ko je i šta je u stvari, ali i o tome kako je devojkama sa kojima je bio otvoreno govorio da je imao… »
"Majčice, Ja sam bi": U iskrenoj ispovesti glumac Uroš Milojević otkriva kako je saopštio majci koje je seksualne…

"Majčice, Ja sam bi": U iskrenoj ispovesti glumac Uroš Milojević otkriva kako je saopštio majci koje je seksualne…

Blic pre 5 sati
Uroš Milojević je glumac koji je pre izvesnog vremena i široj javnosti saopštio da je biseksualac, a u emisiji "Na terapiji sa Slavicom Đukić Dejanović" koja se emituje ponedeljkom u 22 sata samo na Blic televiziji, na kanalu 117, otvoreno govori o… »

Vesti dana »