Povezane vesti

Zelenski: Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata i globalnu poziciju Kijeva

Zelenski: Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata i globalnu poziciju Kijeva

Vesti online pre 37 minuta
Ukrajina nudi svojim partnerima da odluče kako vide kraj rata sa Ruskom Federacijom i mesto Ukrajine u globalnoj bezbednosnoj arhitekturi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski. – Danas sam dogovorio raspored pregovora za nedelju dana. To su… »
Zelenski: Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata

Zelenski: Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata

Al Jazeera pre 1 sat
Ukrajinski predsjednik najavio je sastanak sa međunarodnim partnerima kako bi predstavili plan koji bi vodili prema kraju rata sa Rusijom. Ukrajina nudi svojim partnerima da odluče kako vide kraj rata sa Ruskom Federacijom i mjesto Ukrajine u globalnoj… »
"Evo vi, ja nisam pametan" Zelenski ponudio Zapadu da donese odluku

"Evo vi, ja nisam pametan" Zelenski ponudio Zapadu da donese odluku

Alo pre 1 sat
Ukrajina nudi svojim partnerima da odluče kako vide kraj rata sa Ruskom Federacijom i mesto Ukrajine u globalnoj bezbednosnoj arhitekturi, rekao je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski. "Danas sam dogovorio raspored pregovora za nedelju dana. To su… »
Zelenski: Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata i globalnu poziciju Kijeva

Zelenski: Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata i globalnu poziciju Kijeva

RTV pre 2 sata
KIJEV - Ukrajina nudi svojim partnerima da odluče kako vide kraj rata sa Ruskom Federacijom i mesto Ukrajine u globalnoj bezbednosnoj arhitekturi, rekao je predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski. "Danas sam dogovorio raspored pregovora za nedelju dana… »
Zelenski: "Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata i globalnu poziciju Kijeva"

Zelenski: "Partneri Ukrajine da odluče kako vide kraj rata i globalnu poziciju Kijeva"

Blic pre 5 sati
Ukrajina nudi svojim partnerima da odluče kako vide kraj rata sa Ruskom Federacijom i mesto Ukrajine u globalnoj bezbednosnoj arhitekturi, rekao je danas predsednik Volodimir Zelenski. - Danas sam dogovorio raspored pregovora za nedelju dana. To su… »

Vesti dana »