Povezane vesti

Maksimović: Želim da me jednog dana pamte kao Andriju, a ne kao Mesija (video)

Maksimović: Želim da me jednog dana pamte kao Andriju, a ne kao Mesija (video)

Sportski žurnal pre 3 sata
Uzdanica crveno-belih jedva čeka debi za Orlove. Mlada uzdanica Crvene zvezde Andrija Maksimović rekao je da jedva čeka debi za reprezentaciju Srbije. - Želim da ostavim trag u fudbalu, da me jednog dana pamte kao Andriju, a ne kao Mesija- rekao je… »
Zovu ga Mesi, a idol mu je Mitrović - Maksimović debituje za Srbiju VIDEO

Zovu ga Mesi, a idol mu je Mitrović - Maksimović debituje za Srbiju VIDEO

B92 pre 5 sati
Zovu ga Mesi, ime mu je Andrija Maksimović i upravo je stigao na svoje prvo okupljanje reprezentacije Srbije. Pred Srbijom su dueli sa Švajcarskom i Španijom u oktobarskom ciklusu Lige nacija, a oni će svakako biti posebni za srpski fudbal i jednog… »
Maksimović: Ne želim da me pamte kao „malog Mesija“

Maksimović: Ne želim da me pamte kao „malog Mesija“

Sport klub pre 5 sati
Mladi fudbaler Andrija Maksimović u razgovoru za portal Fudbalskog saveza Srbije rekao je da jedva čeka da debituje za "A" reprezentaciju. Fudbaleri Srbije su u ponedeljak u Staroj Pazovi počeli pripreme za predstojeće dve utakmice u Ligi nacija… »
Sada je sve jasno! Piksi pecnuo Mitrovića: Evo ga ovaj što bojkotuje (video)

Sada je sve jasno! Piksi pecnuo Mitrovića: Evo ga ovaj što bojkotuje (video)

Večernje novosti pre 5 sati
Aleksandar Mitrović nije nastupao za reprezentaciju Srbije pre mesec dana na mečevima sa Španijom i Danskom u okviru Lige nacija. Sada se novi kapiten vratio u tim prvi put od Evropskog prvenstva. Foto: Printskrin/FSS Naime, napadač Al Hilala se… »
''Želim da ostavim trag!'' Maksimović jedva čeka da debituje za Srbiju

''Želim da ostavim trag!'' Maksimović jedva čeka da debituje za Srbiju

Večernje novosti pre 5 sati
Želim da ostavim trag u fudbalu, da me jednog dana pamte kao Andriju, a ne kao Mesija, izjavio je igrač Crvene zvezde Andrija Maksimović i dodao da jedva čeka da debituje za reprezentaciju Srbije. FOTO: FK Crvena zvezda Fudbaleri Srbije su u… »
Vanja Milinković-Savić neće braniti protiv Švajcarske i Španije zbog povrede

Vanja Milinković-Savić neće braniti protiv Švajcarske i Španije zbog povrede

Danas pre 20 sati
Golman Vanja Milinković-Savić propustiće predstojeće utakmice reprezentacije Srbije u Ligi nacija protiv Švajcarske i Španije zbog povrede kolena, preneo je danas Fudbalski savez Srbije. „Vanja Milinković-Savić odazvao se pozivu selektora… »

Vesti dana »